Sisters of mercy

The Sisters of Mercy
**************************

Posle 15. godina poznata engleska grupa "The Sisters of Mercy" odrzace 13. juna od 20 casova koncert, u okviru svoje svetske turneje, na Tasmajdanu u Beogradu.

Cena karte za tribine je 1000 dinara.
Cena karte za parter je 1200 dinara.
 
Jaaooo,tek sam skoro saznala da dolaze,kad sam vec kupila karte za Apocalypticy koja je 10 dana ranije,taaako mi je zzaaooooo.............Ali cula sam da ce karte biti preko 3000 dinara...............izmedju 3000 i 1200 je velika razlika.................pa ako neko moze da da preciznu informaciju............
 
Mene zanima da li ce svirati one stare hitove ili ce svirati nove stvari posto sam cuo da su oni posle Vision Thinga iskomponovali jos toliki broj pesama ali ih nisu snimili u studiju.Trulo mi je da dodjem i da tamo slusam pesme koje nikad nisam cuo.Jedva cekam da cujem ''This corrosion'' i ''Temple of love'' uzivo.
 
ma, ljudi nije niko nishta pomeshao!!!
apocalyptica: 03. jun, na tashu
sisters of mercy 15. jun, takodje na tashu
whitesnake 30.jul, tash!!!!!!!!!!

karte za apocalypticu su vam 1000 za parter, 1200 za tribine..isti sluchaj sa sisters of mercy!!!!
vidimo se taaaamo!!!
ja idem na sva tri koncerta!!!
pozzzzzzzzzzzzz
hahahahahahahahahahahahaaha
man, i'm happy
 
ja se samo plasim da ne pokvarim predivna secanja sa njihovog proslog koncerta u bgd-u.

to mi se vec desavalo sa nekoim drugim muzicarima........gledao ih pre 15-tak godina i :-D:-D:-D:-D, posle kada su ponovo dosli kod nas, bili poluzivi, bez dinara pa ih muka naterala da sviraju ovde....tako su i svirali.....:cry::cry::cry::cry:
 

Back
Top