Dame (vi, koje volite dame) koja vam je bila prva L-ZZenska Ljubav ?!

E ja nisam imala lez iskustva, ali sa nekih 18 godina priznajem da sam bila malo zbunjena, narochito kad sam upoznala nju...Apsolutno fantastichna, interesantna, neobichna, ma ludilo...Nishta nije bilo, mada zamalo jer se ispostavilo da ona voli i dame...Sad samo mushke ali se redovno zaljubljujem u zene, jednostavno kad mi se neka svidi to je bash kao pravi osecaj zaljubljenosti...Evo imam druzim se sa jednom takvom vec 2 godine...
 
dugi777jezik:
Hajde, nemojte da prozivam, javljajte se same... Koja vam je prva (kada i gde i kako, possto je to sigurno jedna lepa uspomena koje se ne stidite, jelte...) skinula L-mrak s ochiju, to jest, ssta sad radi vassa L-prFa (kako to prelepo goFori, moja Ljubljena Peta W.!) L-Ljubav ?! : P
A zasto nema interesovanja za probleme znojavih maljavih seljanki koje vole znojave maljave seljanke, nego vas zanimaju samo dame? :twisted:
mozda zato sto seljanke nemaju vremena da misle na takve stvari od kolicine posla koje imaju ....? :twisted:
E a dame sede kod kuce i trose lovu koju drugi zaradjuju i onda od dosade bi i gouanca gricale ko cokoladne bombonice.. a kamoli sex pa makar i sa domacim ljubimcem, a sto je onda problem i sa drugom zenom.... fuj bre, jeste li vi ljudi bas tolko zastranili? :evil:
 
neogeo:
E ja nisam imala lez iskustva, ali sa nekih 18 godina priznajem da sam bila malo zbunjena, narochito kad sam upoznala nju...Apsolutno fantastichna, interesantna, neobichna, ma ludilo...Nishta nije bilo, mada zamalo jer se ispostavilo da ona voli i dame...Sad samo mushke ali se redovno zaljubljujem u zene, jednostavno kad mi se neka svidi to je bash kao pravi osecaj zaljubljenosti...Evo imam druzim se sa jednom takvom vec 2 godine...

Odluka cce ti kad tad sazreti (ti vecc jesi) i probaccess i to u zzivotu, makar da ne bude da nisi nikad. ZZivot je jedan.
 

Back
Top