Nikon E 5200 vs SonyDSC-S600 vs Canon A530

ja imam sony , extra je ...... jednino ...... ako se neko malo pomjeri , mutno je ...... neznam , mozda ja nisam namjestio nesto :?

uostalom , slike su extra , samo sto za sony treba memory stick pro , koja nije bas jeftina , npr ja sam za 128 mb , platio 50-ak eura , gdje mi stane nekih 50-ak slika , na najboljoj rezoluciji .....

tako da je to 200 e , kamera + 50 e kartica , + 25 e punjac i baterije ( koje se trose extremno mnogo ) ........
 
Avet:
ja imam sony , extra je ...... jednino ...... ako se neko malo pomjeri , mutno je ...... neznam , mozda ja nisam namjestio nesto :?

uostalom , slike su extra , samo sto za sony treba memory stick pro , koja nije bas jeftina , npr ja sam za 128 mb , platio 50-ak eura , gdje mi stane nekih 50-ak slika , na najboljoj rezoluciji .....

tako da je to 200 e , kamera + 50 e kartica , + 25 e punjac i baterije ( koje se trose extremno mnogo ) ........
Imas za 50 e 512 mb a za 75 e 1gb memory stick pro.Neko te je posteno opeljesio za tih 128 mb. Sledeci put pogledaj malo po oglasima kad budes hteo da kupujes...
 
ja sam pre neki dan kupila Kingston karticu 512 MB za 35 e ! doduse , sa fotoaparatom!

e pa ovako, posto sam digitalac kupila pre neki dan, moj izbor je ispao Canon a 510, i za sad je ODLICAN, ja sam prezadovoljna ! Za te pare (150 e) je fenomenalan..

Moja preporuka ti je bilo koji Canon u toj seriji, dakle a510, a520 ili a530 !
 

Back
Top