najlepsi grad u Srbiji ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
svaki grad je poseban, ne samo u srbiji nego i po celom svetu ;-)
jedan je u ravnici, jedan na planini, jedan kod mora (dobro odo ja sad kod "bracje"), jedan blizu nechije granice pa se osecjaju tudji uticaji, jedan u srcu zemlje....

e sad, stvar ukusa zaista.
Beograd, Novi Sad, Subotica, Sombor... zhao mi je shto nisam vishe video po uzhoj Srbiji. Duzhe od dan sam bio samo u Uzhicu, Kraljevu i Vrnjachkoj Banji, i to kao klinja pa se ni ne secjam :|
 
bigsister:
jao meni se svidja cela vojvodina... mislim da je sombor prelep... i vrshac... to shto znam za sigurno...


Centar Vrsca je OK, pogled sa Kule, Hemograd, Gradski park... ali one ulice skrivene od pogleda... strahota. Poslednjih godina se dosta promenio, mnogo su ulozili u taj grad... Hemofarm naravno... ranije je to bilo vrlo gadno.
 
nikodim:
Centar Vrsca je OK, pogled sa Kule, Hemograd, Gradski park... ali one ulice skrivene od pogleda... strahota. Poslednjih godina se dosta promenio, mnogo su ulozili u taj grad... Hemofarm naravno... ranije je to bilo vrlo gadno.
upravno na 'novi vrshac' i mislim... od kada idem na grozdjenbal [ima desetak godina] drastichno se promenio... na bolje... malo mirno mesto... svega ima, nishta ne fali, ljudi carevi... gotivan graditj...
 
Novi Sad je po meni najlepsi i jedan od najcistijih(naravno koliko je to moguce).
Medjutim i drugi veci gradovi su lepi.Beograd je jako lep samo je po meni prenatrpan i tolika je guzva da nemas bas posebno sta ni da vidis.Subotica isto prelepa,posebno ta ulica u samom centru ne znam kako se zove.....Medjuttim kad bih morao da nabrojim 3 najlepsa grada u Srbiji islo bi ovim redom:1.Novi Sad, 2.Subotica, 3.Beograd.
U svakom slucaju Dario u koji god grad da dodjes neces se pokajati jer su svi super!
 
*Dario*:
TOMAX_2006, bas nisi interesantan prijtelju.

ja bih stvarno zeleo da znam....posto dolazim u Srbiju ovog leta.
O.K. pošto ste alergični na gradove sa Kosova:
HERCEG NOVI (mimoze), BUDVA (beograđani), KOTOR (romantika)
SUBOTICA (Palićko jezero), NOVI SAD (Fruška Gora), NIŠ (banja)
BOR (put je odličan za reli vožnje, ako putuješ kolima)
PARAĆIN (ribe koje ne znaju šta će sa parama, ali nikad im dosta svega)
BANJALUKA (najlepše ribe), BIJELJINA (10 riba na jednog)
BEOGRAD (zavisi da li više voliš da se štrecaš danju ili noću) 8 )
 
bigsister:
upravno na 'novi vrshac' i mislim... od kada idem na grozdjenbal [ima desetak godina] drastichno se promenio... na bolje... malo mirno mesto... svega ima, nishta ne fali, ljudi carevi... gotivan graditj...


Znaci imas dobar pogled iz tog frizidera...
Ima dosta narkica u tom gradu, sektasa... ali kada se sve sabere i oduzme... nije lose. Vrsac je sada sjajan primer Jugoslavije u malom, sav novac koji se zaradjuje u tom gradu, tu se i trosi, imaju sve sto im je potrebno... Zato su im nekretnine odvratno skupe, mala razlika izmedju VS-a i BG-a.
Jesi bila u cuvenoj pivnici? Ako sam dobro video ono je krigla sa crnim pivom.
 
nikodim:
Znaci imas dobar pogled iz tog frizidera...
Ima dosta narkica u tom gradu, sektasa... ali kada se sve sabere i oduzme... nije lose. Vrsac je sada sjajan primer Jugoslavije u malom, sav novac koji se zaradjuje u tom gradu, tu se i trosi, imaju sve sto im je potrebno... Zato su im nekretnine odvratno skupe, mala razlika izmedju VS-a i BG-a.
Jesi bila u cuvenoj pivnici? Ako sam dobro video ono je krigla sa crnim pivom.
jeste crno pivo... moje omiljeno...
ne znam shta je ono gde sam ja bila... onaj neki podrum ali mi smo tamo pili vino naravno... i jeli neko pechenje... mislim da nisam bila u pivnici... :?

@tomax - jao kako se ne slazem... za dan i po u banja luci ni jednu lepu devojku nisam videla... ja ne znam da li sam u pitanju ja ili one zaista nisu lepe... ne znam zashto to svi prichaju...
 
Svaki je lep na svoj nacin, svaki ima svojih cari, lepota...ovo je vise individualna stvar koja se vezuje za neke od uspomena na te gradove... moj glas za (i ako zivim u Beogradu od rodjenja) Novi Sad.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top