Srce zeljno LJUBAVI

Ljubav je osecanje najlepse na svetu. Osecaj topline ,slobode,radosti i srece koja
nas ispunjava i cini zivot lepsim. Covek kada voli mnogo jasnije razume svet i na
sve gleda drugim ocima, ocima zaljubljene osobe...

Gledam tvoje prelepo lice... Toliko su lepa, divna i ljupka i zelim to da ti kazem .
Ali se plasim da ne pokvarim tvoj idealni trenutakkada tvoje lice zraci nekom
neobicnom svetloscu a iz ociju ti sevaju varnice neznosti .Tvoje prisustvo me zbunjuje,osecam kako nemam dovoljno hrabrosti da ti kazem sve sto mi lezi na srcui u dusi! Hteo bih ti recida te volim naj vise na svetu,da u tebi vidim ispunjenje svih svojih zelja.U tebi sam nasao ISKRENOST, dobrotu i vernost. Nekada nisu porebne reci da bih svatila sta ti zelim reci. Moj pogled ti govori sve, miluje te beskrajnom toplinom . Nekad jednostavno ne mogu naci pravu rec da bih ti opisao ono sto osecam prema tebi. To je nesto toliko snazno , neunistivo,trajno,prelepo to je osecaj potpune slobode i predanosti .
Jos uvek nemam toliko snage u meni da ti priznam sva svoja osecanja koja dolaze iz dubine srca mog , koja su iskrena i topla prepuna maste i zeljne ljubavi tvoje ...:oops:
 

Back
Top