Srce zeljno LJUBAVI - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

leinad_87_danijel

Srce zeljno LJUBAVI

Oceni ovaj blog
Ljubav je osecanje najlepse na svetu. Osecaj topline ,slobode,radosti i srece koja
nas ispunjava i cini zivot lepsim. Covek kada voli mnogo jasnije razume svet i na
sve gleda drugim ocima, ocima zaljubljene osobe...

Gledam tvoje prelepo lice... Toliko su lepa, divna i ljupka i zelim to da ti kazem .
Ali se plasim da ne pokvarim tvoj idealni trenutakkada tvoje lice zraci nekom
neobicnom svetloscu a iz ociju ti sevaju varnice neznosti .Tvoje prisustvo me zbunjuje,osecam kako nemam dovoljno hrabrosti da ti kazem sve sto mi lezi na srcui u dusi! Hteo bih ti recida te volim naj vise na svetu,da u tebi vidim ispunjenje svih svojih zelja.U tebi sam nasao ISKRENOST, dobrotu i vernost. Nekada nisu porebne reci da bih svatila sta ti zelim reci. Moj pogled ti govori sve, miluje te beskrajnom toplinom . Nekad jednostavno ne mogu naci pravu rec da bih ti opisao ono sto osecam prema tebi. To je nesto toliko snazno , neunistivo,trajno,prelepo to je osecaj potpune slobode i predanosti .
Jos uvek nemam toliko snage u meni da ti priznam sva svoja osecanja koja dolaze iz dubine srca mog , koja su iskrena i topla prepuna maste i zeljne ljubavi tvoje ...ops:

Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na Facebook Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na Google Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na My Yahoo! Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na Live Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na MySpace Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na Twitter Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na Digg Pošalji "Srce zeljno LJUBAVI" na del.icio.us

Ažurirano 17.12.2007. u 01:58, autor: leinad_87_danijel

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari