MUKO MOJA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

MUKO MOJA

Oceni ovaj blog

Pošalji "MUKO MOJA" na Facebook Pošalji "MUKO MOJA" na Google Pošalji "MUKO MOJA" na My Yahoo! Pošalji "MUKO MOJA" na Live Pošalji "MUKO MOJA" na MySpace Pošalji "MUKO MOJA" na Twitter Pošalji "MUKO MOJA" na Digg Pošalji "MUKO MOJA" na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:21, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. izabel (avatar)
    Boze,kako isti problemi....
  2. red riding hood (avatar)
    i tebi wes masina skuplja garderobu? mislim,stvarno nema smisla mora da je do kamenca ili nesto drugo..
  3. miwka (avatar)
    Ni farmerice nisu kao što su nekada bile...nemoj da se brineš sve je to kineska proizvodnja

4. red riding hood (avatar)
    jao sto vas volim eh sta znaci zenska podrska..sad cu ja njemu da kazem sta su kinezi i los kvalitet..a ovih dana trcim do nutricioniste..da mi se ne omakne neki kinez i sledeci put hvala
  5. aka973 (avatar)
    i ja sam to primetila...sve se mislim mozda je do praska...ili omeksivaca.....
  6. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    :besna:

:klap::zcepanje:
  7. red riding hood (avatar)
    Eh..sve mislim neko me urekao urekla me nano neka,urekla me izdaleka da se promenim..
  8. LJILJA MMM (avatar)
    :zcepanje
    ma malena......to ti samo zato što si se sada, kako da kažem.....malo stacionirala a i farmerke stvarno nisu što su bile........a vala ni mi
  9. aka973 (avatar)
    pojas od gume je zakon
  10. red riding hood (avatar)
    auhm..euhm..nisam imala ovaj mesecnog gosta nece valjda..da nece od toga?
  11. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    :)

ce da pevamo uspavanke

[IMG]http://4.*****************/_jDo-xtpHO4s/R-jvpjyXQHI/AAAAAAAAAS4/EEWKl1OZ7MY/s320/DDR_Schnuller_%C3%9Cbersicht.jpg[/IMG]

:heart::)
  12. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio ljubic bejbic
    auhm..euhm..nisam imala ovaj mesecnog gosta nece valjda..da nece od toga?
    pa lepo ti kažem da si se stacionirala......hahahaha
    Mi čak i ne moramo da smišljamo uspavanke, Gagili ima sigurno ceo repertoar
  13. dusan jovic 95 (avatar)
    He,moja ujna se mazala nekim uljem pa tek onda lezeci navlacila farmerke.....moja preporuka je ili da predjes na ulje al to pada u vodu pa tako uzmi farmerke sa gumom i puno materijala na stomacicu sa lateksom,koje se sireeeee i nosi ih bar 9 meseci