Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sunceva svetlost

Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost

Oceni ovaj blog
Da li neko ili svi koji imate informacije, mozete da mi date sajtove sa isljucivo srpskim ili hrvatskim prevodom dela svetskih pisaca. I takodje tekstove nasih pisaca. Ovo je sve za potrebe studenta knjizevnosti.

Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na Facebook Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na Google Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na My Yahoo! Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na Live Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na MySpace Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na Twitter Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na Digg Pošalji "Literatura za svetsku i srpsku knjizevnost" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. parka (avatar)
    sajtove sa isljucivo srpskim ili hrvatskim prevodom
    ne valja ti ta isključivost... ja taman imam jedan super sajt, al je sa bošnjačkim prevodima tako da ništa od toga...
  2. sunceva svetlost (avatar)
    Dobro bre, moze i bošnjački, crnogorski, ili ti svi ekavski, jekavski i ijekavski dijalekti nekadašnje države Jugoslavije. Mogu sva slovenska (jugoslovenska narečja).
  3. parka (avatar)
    šalila sam se... bilo mi smešno.. isključivo ovo ili ono
    =)
  4. sunceva svetlost (avatar)
    Bas ste vi neozbilja deca.
  5. Miki 13991 (avatar)
    http://www.rastko.org.yu/

Пројекат Растко, најбољи код нас... Има свега.

И боље ти је да отвориш тему за ово, а не блог.
  6. sunceva svetlost (avatar)
    Hvala Miki, ali tu sam pronašla sve što mi je potrebno.
  7. sunceva svetlost (avatar)
    Da u pravu si!!!
  8. Miki 13991 (avatar)
    Хм... имам још само овај линк.... не знам ни да ли ради...

http://cicilendbiblioteka.googlepages.com/
  9. sunceva svetlost (avatar)
    Da i to znam.
  10. sunceva svetlost (avatar)
    I za tvoju informaciju Miki taj link još uvek radi. Pozdrav!!!!!!
  11. strelica66 (avatar)
    Kojih pisaca? Zavisi.
    Tek sam sad usla na tvoj blog, pa zato i zakasneli komentar.
    Inace, svidjaju mi se tvoji komentari, vidi se dosta o tebi i iz kratkih recenica.
    Pozz
  12. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Hvala ti strelica66. I ti si meni super, i veoma prijatna, zato mi je i drgao kada uputiš neki komentar na moj blog. Veliki pozdrav za tebe.
    Trebaju mi likovi koji su manje poznati, a i takodje koji nisu postavljeni na krstarici.[/B]
  13. strelica66 (avatar)
    E, sad sam konacno provalila i mogucnost chata odavde i ubacila svoju msn adresu.
    Inace, hvala na komplimentima, i ti ih potpuno zasluzujes, koliko vidim.
    Kad si za caskanje, dobrodosla na moj msn!
  14. sunceva svetlost (avatar)
    [B]Naravno da hoću.... Hvala na pozivu!!!![/B]
  15. zagadjenje (avatar)
    Potreban mi je knjizevni casopis "Forum". Broj koji mi teba nemaju na filoloskom fakultetu, niti u gradskoj biblioteci. Uopste, tesko je doci do njega.
    Zna li neko gde bih mogao da gs pronadjem, pored pomenutih mesta?