Kontam - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Somebody74

Kontam

Oceni ovaj blog
A kontam, blog mu dodje ono kao ja nesto pametan pa nema niko da mu to kazem pa to napisem ovde? A moze da bude i ono kad nekome kazem da cu da ga se odreknem preko interneta pa to ovde napisem i eto odrekao sam ga se . A to je dakle to BLOG. E super sada i to znam. Ali necu nikoga da se odreknem, mislim vec sam se svih odavno odrekao. A opet nisam nesto ni pametan A vidim ovde neki pisu o svojim ljubavima, zanimljivo ali i to mi je strano jer jedva da i sebe nesto volim. A mislim da je za pocetak i ovo dosta

Pošalji "Kontam" na Facebook Pošalji "Kontam" na Google Pošalji "Kontam" na My Yahoo! Pošalji "Kontam" na Live Pošalji "Kontam" na MySpace Pošalji "Kontam" na Twitter Pošalji "Kontam" na Digg Pošalji "Kontam" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    :manikir:
    Ažurirano 15.09.2009. u 16:35, autor: NidjeVeze®SpetljanaUZivot
  2. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    :manikir:
  3. LJILJA MMM (avatar)
    Pa ako ti "blog" vidiš onako kako si napisao.....u redu.....stvar odluke i ličnog vidjenja. Napiši i ti nešto, nešto što tebi pasuje.......pa da vidimo i mi ostali.....možda si i ti pametan i talentovan....u svakom slučaju dobro došao
  4. Somebody74 (avatar)
    Ajde vazi, sacekacu da budem 18 godina clan pa cu onda (ako pozivim toliko) da pisem blogove. Toliko o tome vidi tek se uclanio i odma BLOG.
  5. gagili48 (avatar)
    Vrlo interesantno...eto vidis, nasmejao si me do suza...
  6. Marguise of the Angels (avatar)
    ....
  7. dusan jovic 95 (avatar)
    Ma nije ti pametno ni tako! Ja se uclanila pa da budem fina,necu odmah da picim po blogu,nego ajde da komentarisem! E al ne lezi vraze,nakrpio me juce posle mog bockanja jedan super tip koji dobro pise i izazvao na blog! Ebi ga,ako prvo napises blog-nevalja,ako prvo komentarises-nevalja! NAMA NOVIMA KAKO GOD DA SE OKRENEMO *upe odpozadi!!!!!!!!!!
  8. dusan jovic 95 (avatar)
    ali necu da se pa neka svi
  9. Somebody74 (avatar)
    Wau sada stigoh sa foruma i diskusije o onoj paradi, znate na koju mislim... Uh koliko je ovde prijatnije. Majke mi, tamo oce mrznja iz monitora da mi iskoci. Da se odmah deklarisem da NISAM od onih dve tate u braku. Ali koja je ovo milina ovde. Malo se diskutuje o tome da li posle dan dva imas pravo da pises blog ili ne. Ma mislim da bi posle ovih prica ,da smo na nekom TV duelu, mogli zajedno negde na pice. I istomisljenici i oni suprotnog misljenja. A ono tamo au...
    Onda sam posetio i forum o tome moze li onobez ljubavi i ljubav bez onoga. I tamo sam malo divanijo i opet sve kulturiska. Mislim sve lepo jedan kaze JA IMAM ONO I BEZ LJUBAVI, drugi dodaje A TEK KAD BUDES IMAO I ONO I OVO VIDECES STA JE PRAVA STVAR. Sve lepo , nema prica tipa RAZBICU TE JER SAMO ONO A NEMA LJUBAVI! Taman posla, sve normalno. Kao u onim reklamama NIJE TESKO BITI FIN.