Luda noc - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mali kutak jedne obicne devojke...

Luda noc

Oceni ovaj blog
Moram ovo da napisem dok sam jos pod utiscima
Bila sam veceras kod druga na nekoj cirki, zajebancija... Cak nas je lik iznenadio i spremio veceru... Luka je doneo gitaru i pojacalo tako da smo i pevali,vristali od smeha,pili i gledali 'Mrak film2' glupost ziva ali kad si nacirkan i kad si sa drustvom naaaaaaaaaah... Uglavnom dosla sam kuci, napisala par komentara na blogu i htela nesto na pogledam na telefon, kad telefona nema... Hmmm ovo mi se vec jednom bilo desilo, i da, bila sam pijana i digla sam citav pab na noge, dok nisam stavila ruku u neki skriveni dzep na jakni... Kakav blam zar ne? Tako da sad nisam htela da panicim... Obisla sam ceo stan, zvala se, prvo sam nazvala pogresan broj, hehe i optuzila neku zenu da mi je uzela telefon .Onda sam lepo sela u taxi i otisla na drugi kraj grada do druga... Molila sam boga da nije zaspao i da mu se cale nije vratio kuci. Jer kontala sam, jedino sam kod njega bila i u Shonetovim kolima i to je to... Negde je telefon ispao. Dok je onaj taxi miiiiileo po praznim ulicama grada, polako mi je padao mrak na oci... Frka. Sta ako ga ne nadjem? Ja taj tel treba da otplacujem jos godinu ipo dana, keva ce me ubiti, aaaaa...
I onda me je iz tih crnih misli trgao glas kratko osisane zene koja je svo vreme pricala na telefon, stigli smo, Turinskog 77. Platila sam istrcala iz kola i pocela da lupam na vrata... Ajdeeee, probudi se ( zasto nema jebeno zvono?!?) I zacudo neki glas, neko otkljucava... (daaaj boze da nije njegov cale) Nije hvala bogu, otkljucava Aca, onako sav zbunjen, utrcavam u dnevnu i pretrazujem je, ovaj se razbudjuje. Kad je skontao poceo je i on da trazi. Posto telefon nismo nasli, a ja se ionako nisam mogla setiti da li sam zvuk ostavila ukljucen, zvali smo Shoneta, lik koji je vozio. Naravno ne javlja se... Zasto bi? 3 sata je, sigurno hrce. Posto nije daleko, na minus 5 se polako dokotrljavamo do njega. Ulazimo u dvoriste i idemo do prozora njegove sobe. Lupamo na prozor, ja vicem, sve dok neki dubok glas nije rekao 'halo' haha, halo, njegov cale...
Aco je refleksno potrcao dok sam ja ostala jos koji sekund da zurim u prozor. Kad sam dosla sebi, potrcala sam i ja, tj. poletela sam Pala sam preko neke hrpe zemlje u njegovom dvoristu. Aco je krenuo da se vraca, svetlo u sobi se pali a ja vriiistim od smeha. Ustajem, prljava sam, fuj, trcim, sustizem Acu i stajemo. Nismo mogli da dodjemo sebi od smeha, morala sam da cucnem da bih iskontrolisala besiku
A zasto smo pobegli?U 3 sata lupamo na prozor coveku koji je vojno lice i poznat kao 'jako zajeban lik'.
Za cetiri godine koliko znam Shoneta uvek sam uspevala da izbegnem da upoznam doticnog taticu. Vracamo se kod Ace kuci, onako zadihani,nasmejani osecajuci se kao neki desetogodisnjaci...
Aco uzima mobilni i vracamo se nazad, moramo da proverimo da li je telefon u kolima. U povratku nazad, Aco pali cigaretu, ma... morala sam i ja jednu, ipak je za zapaliti.. Dolazimo pred kucu, svetlo je ugaseno hvala bogu. Mozda ce tata pomisliti da je sanjao, mada sutradan kad vidi izgazenu onu zemlju... (zamislite da je to bilo blato?)
Aco nece da udje u dvoriste, znaci moram ja... Prisunjavam se kolima, frka da cale ne izleti od negde sa nekakvim oruzjem i pomisli da mu krademo kola se pojacava kako prilazim kolima. Ne cujem nikakav zvuk, znaci moram da provirim na prednje sediste. Kad eno ga, kod menjaca, svetli moja bebica... Da mi je znati kako je ispao. Nista povlacim se sa nadom da njegov cale sutra ujutro ne ide na posao i da mi ga nece drpiti Ovo trcanje i frka su me definitivno otreznili ali ako ipak vidite neke greskice u pisanju, naaah, znate od cega je

Pošalji "Luda noc" na Facebook Pošalji "Luda noc" na Google Pošalji "Luda noc" na My Yahoo! Pošalji "Luda noc" na Live Pošalji "Luda noc" na MySpace Pošalji "Luda noc" na Twitter Pošalji "Luda noc" na Digg Pošalji "Luda noc" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
  1. Ines1864 (avatar)
    Sad će još Šone ispasti kriv, ima da ga samelje tatica što mu ludi drugari lupaju na prozor u pola noći!
  2. Minaqua (avatar)
    jbg, sto ne spava u svojoj sobi
  3. DJM (avatar)
    Hehehe...
    Meni se nikad nije tako nesto desilo... Najvise sto sam izgubio u jednom pub-u je kisobran, cigare i novcanik u kome je bilo 200 dinara...

Alkohol je cudo...
  4. Minaqua (avatar)
    I pretpostavljam da zbog toga nisi digao ceo pub na noge da trazi a onda slucajno to nasao u dzepu, hehe...
    Blam me je sad kad se setim toga, tad mi je bilo jako smesno
  5. DJM (avatar)
    Malo teze bi bilo da nadjem kisobran u dzepu.... Sem mozda onih kineskih portabl kisobrana...

U svakom slucaju nije strasno... Desava se... Ko radi (citaj pije), taj i gresi...
  6. Minaqua (avatar)
    naaah, ja sam opustena, nema veze, bilo je smesno tad, hehe Imam ja taj mali kisobrancic
  7. DJM (avatar)
    Zar ja jedini imam one velike kisobrane... Engleski fazon...
    Sve u svemu, super su ti blogovi...
    Pisi jos!
  8. Minaqua (avatar)
    Eto, ipak ima nekog kome se svidjaju moji blogovi
    Sashoni PUKNI OD MUKE hahaha
  9. DJM (avatar)
    Ma neka pukne od muke!
    Ti si nova nada SrBskih Blogova!
  10. Minaqua (avatar)
    DJM ne preteruj sad vec kakis, hehe
  11. Pera Kojot Genije (avatar)
    Hehe, ja sam imao slicnuy situaciju....pa dobro, nije bas slicna.....

Pod dejstvom alkohola, naravno, i u veselom drustvu, u jednom lokalu sam izgubio bateriju od mobilnog telefona....Zamislite situaciju.....Budim se ja, glava mi ko luftbalon , uzimam mobilni u ruke, nesto mi lagan. Ma reko pijan sam....Gledam ugasen, nece da se ukljuci.....Stavljam ga na punjenje, nece da se puni.....E, reko, lepo, telefon star mesec dana, dao poslednju kintu i sjebo ga....Skinem ja poklopac baterije, kada imam sta i da vidim, nema baterije....

Dolazi vece, isto drustvo, ista kafana, prilazi konobar nasem stolu, donosi nam pice i pita da li je neko od nas izgubio bateriju od mobilnog telefona, i jos se izvinjava sto nije nasao i poklopac......
  12. Pera Kojot Genije (avatar)
    Ovo ispade blog a ne komentar......
  13. DJM (avatar)
    Minaqua, al' stvarno su zanimjivi...
  14. Minaqua (avatar)
    Hahahaha srecniche, gde to ima u Srbiji? Jedino ako mu baterija nije trebala
  15. Minaqua (avatar)
    DJM reci jos nesto i stavi tri tackice i stvarno ti necu poverovati :shock:
  16. DJM (avatar)
    Ali tri tackice su moj prepoznatljivi znak...
  17. Pera Kojot Genije (avatar)
    Verovatno mu nije trebala, a i koliko smo mu para ostavili ne verujem da bi krao od nas, svaki vikend smo visili tamo...
  18. Minaqua (avatar)
    @DJM dobwo onda... ignorisacu cu ironiju 'tri tackice'
    @ Pera Kojot Genije naaah mene je sad sramota da udjem u onaj pab
    menjam sliku odvratna je. To sam ja sinoc inace...
  19. Pera Kojot Genije (avatar)
    Sta fali slici
    Bas si slatka
  20. Minaqua (avatar)
    Grozna je. Podseca me na sinocni izlazak pa sam zato promenila.
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja