PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA

Oceni ovaj blog
Da se odmah razumemo...ja nemam ništa protiv seksualnih varijacija i akrobacija...Čak ni protiv kako se to kaže posebnih sesksualnih orjentacija...LJudska sloboda je ljudska sloboda i tu nema šta da se doda...Zakon je izglasan...i jasan i krajnje opasan..U sveopštem stanju haosa zbog ekonomske i socijalne krize..koji je zavladao svetom...veliki svetski naučnici
nemoćno sležu ramenima...umesto da traže rešenja za uzroke koji dovode do neprirodnih pojava...Možda je i to deo strategije svetskih moćnika da unište svet,,,jer već mnogim malim nacijama preti bela kuga..ovo mu dodje kao dolivanje ulja na vatru...Uzalud ti je Darvine..ode tvoja teorija...KAKO JE ČOVEK POSTAO OD MAJMUNA,,,Ja sam za ono KAKO JE BOG REKO...ali ovako nešto ON nikad nije ni spomenuo....

P.S.

Jednom kad im bude dojadilo...Marsovci će sići na zemlju..i od nje napraviti oglednu stanicu..i u njoj proučavati retke vrste koje se ne krste..a mogu se izbrojati na prste

Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na Facebook Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na Google Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na My Yahoo! Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na Live Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na MySpace Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na Twitter Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na Digg Pošalji "PARADA PONOSA ILI PARADA PATOSA" na del.icio.us

Ažurirano 13.09.2009. u 13:09, autor: miwka

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. gagili48 (avatar)
  2. miwka (avatar)
    Budimo zajedno
    jer naša blizina
    nemože da zameni Sunce
    al može da ublaži hladnoću
    koja je zavladala svetom

Zbijmo redove
    jer izvor toplote je
    u našim srcima
    i našim željama

Pesnici su tu
    da osvetle put
    čoveku na pragu šume
    i da ga vrate kući

..Maslačku jedan čuvaj mi se hladnih jesenjih vetrova
  3. gagili48 (avatar)
    Cuvacu se miwka...da me ne oduvaju...
  4. red riding hood (avatar)
    vala ja imam protiv,i protiv i jos protiv mnogo sam protiv tih stvari,tih musko-muskih i zensko-zenskih stvari.Narocito kada se naturaju svetu na nos kao:''VIDITE NAAAAS!!!'' Necu da moja deca moraju da gledaju te uzase..neka ih neka budu bolesni u svojoj privatnosti..