DILEMA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

DILEMA

Oceni ovaj blog
Često se kolebam
izmedju zemlje i neba
za letenje imam
sve što mi treba

Već odavno me
ista želja prži
hoće li zemlja moći
naš rastanak da izdrži

Ponekad mi se čini
da zemlja sredstva ne bira
samo da nas zadrži
Možda se zemlja
ipak samo folira

možda joj posle
našeg rastanka lakne
i šta ako poletim
i kad poželim da umoran sletim
a ona svoj tepih
podamnom izmakne

Pošalji "DILEMA" na Facebook Pošalji "DILEMA" na Google Pošalji "DILEMA" na My Yahoo! Pošalji "DILEMA" na Live Pošalji "DILEMA" na MySpace Pošalji "DILEMA" na Twitter Pošalji "DILEMA" na Digg Pošalji "DILEMA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. DUNJA W (avatar)
    Miwka,lepi stihovi,razumem tvoju dilemu..Imam je i ja,stalno sam ni na nebu ni na zemlji....

2. gagili48 (avatar)
    miwka...kajanje nam nikad ne gine... sta god da uradimo u zivotu mozemo se kajati
  3. petrana (avatar)
    ima jedna prica, ovo sam jos negde pisala, ili mi se samo tako cini, jedna prica iz novog zaveta, koju sam samo cula, nisam je nikad sama nasla, i ona mi je nekkva uteha, kazem nekakva, a najjaca
    kaze tu nsto ovako: da ljudi zidaju kucu od slame od drvene gradje od kamena; i da ce doci pozar i da ce da gori sve do zemlje, i da oni kojima sve izgori, imace utociste; tako nekako; prosto da ovo zemaljsko i treba da se istrgne ispod nasih nogu jer je nista
    preterala sa, znam da jesam, ali; ako istrgne, neka joj dobro ucini; a taj trenutak bez oslonca na Zemlji, nudi jedan drugi oslonac