Ma bre prijatelju pali!!! - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Ma bre prijatelju pali!!!

Oceni ovaj blog
gluposti

Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na Facebook Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na Google Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na My Yahoo! Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na Live Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na MySpace Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na Twitter Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na Digg Pošalji "Ma bre prijatelju pali!!!" na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:22, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lider (avatar)
  2. LJILJA MMM (avatar)
    ako si još u nedoumici.......ponovo pročitaj svoj tekst....tu je odgovor malena, sama si ga dala
  3. tanjanish (avatar)
    Ne nasedaj-beži-ostani svoja
  4. buudala (avatar)
    Ne ceo tekst . Naslov.
  5. Eric Draven (avatar)
    Bezi od takvih ljudi koliko te noge nose.Imao sam slican dozivljaj.Samo sto je "najbolji prijatelj" proracunato upravljao mojim postupcima u to vreme!neka ti ovo bude lekcija(a tek ces da shvatis vrednosti ovoga sto si skapirala)!
  6. jelabela (avatar)
    Joooj, sto mi je ovo sve poznato... Nazalost.
    Ne daj se. Da je bilo pravo prijateljstvo, ne bi se prekidalo.
    Iz iskustva ti kazem, teraj dalje, bez ove "prijateljice."
    Ja sam se jedne takve otarasila kad sam nasla decka, jer sam redje izlazila, pa onda ona nije imala koristi da se druzi samnom. To mi je otvoreno i rekla... Kad god se vidim sa njom, umesto da se opustim i uzivam u ispijanju kafe, ja moram da pazim sta cu da kazem, dal je raspolozena ili ne, plus sto me ni ne pita kako sam, sta ima... vec samo ONA, ONA, ONA....
  7. red riding hood (avatar)
    fala nisam ni ja zlatna.Htela sam pisati o prijateljstvu,pravom zaista koje sam ja prekinula zarad ove''prijateljice'',ali me je toliko sramota i tesko mi pada da sam to odlozila za kasnije..kad skupim hrabrosti.
  8. Миле саКлисе (avatar)
    Уффффф
    ма имаш ти неког кога волиш?
    Троши време на њи
  9. Valeria (avatar)
    Ajoj, imala sam istu situaciju
    S tim sto je doticna drugarica bila vrlo ostra "zato sto joj se nisam javljala".. Napala me!
    Sto ti kazes, nije je interesovalo sta se meni desava.

I imala sam nalet inspiracije i rekla joj da mi se vise ne javlja, i ako me vidi na ulici, da predjena drugu stranu (!!!).
    I lakse disem od tada.

Sta da radim, proradio mi Mars u horoskopu punom parom...