Gorka strana medalje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Gorka strana medalje

Oceni ovaj blog

Mnogi od nas sedeći ispred svojih TV-a ili pored sportskih terena uživaju gledajući mlade ljude koji se bore da postignu što bolji rezultat.Veoma često umemo da vrlo sočno opsujemo nezadovoljni rezultatom ili nekim lošim potezom a da ne razmišljamo da je njima važnija pobeda nego nama. Malo ljudi uopšte zna koliko truda,rada i odricanja ulože te devojke i momci da bi ostvarili dobar rezultat i na žalost desi se da naprave grešku,povrede se ili ih neko povredi i sav njihov proliveni znoj i njihova nadanja u deliću sekunda postaju noćna mora a nekada im se i život potpuno okrene naopačke. Mnogo brzo zaboravimo takve koji su sportu dali sve a od njega nisu dobili ništa ili su dobili problem sa kojim moraju da se nose do kraja života.

Pošalji "Gorka strana medalje" na Facebook Pošalji "Gorka strana medalje" na Google Pošalji "Gorka strana medalje" na My Yahoo! Pošalji "Gorka strana medalje" na Live Pošalji "Gorka strana medalje" na MySpace Pošalji "Gorka strana medalje" na Twitter Pošalji "Gorka strana medalje" na Digg Pošalji "Gorka strana medalje" na del.icio.us

Ažurirano 04.05.2010. u 18:44, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. SibirskiTigar (avatar)
  2. SibirskiTigar (avatar)
  3. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    zato ja vazda kazem treba nesto zavrsiti u zivotu zlu netrebalo znam ovamo jednog fudbalera koji i u srbiji igrao pa u francuskoj pa u grckoj pa u njemackoj na kraju nigde nista!

a vidi jos jedna crna strana medalje vidi sta drugovi rade...

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/klj12Z_ARow&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/klj12Z_ARow&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
  4. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    [YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PYgjRTWhWi8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PYgjRTWhWi8&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
  5. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - pojedini sportovi nose u sebi previse rizika,cisto izazivanje sudbine a vaj prvi klip se ugasio pa ne vidim o cemu se radi
  6. gost 105733 (avatar)
    Barem imaju svojih 15 minuta slave A zivot--ma ko mari za to.:D
  7. SibirskiTigar (avatar)
    Dhul Karnayn - 15 minuta slave za ceo ziovt?
  8. gost 105733 (avatar)
    Tako razmisljas ti,kao i svi ostali normalni ljudi,ali ne i oni...ne i oni.:cool:

:hahaha:
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Baveći se sportom svako od njih odlučije koliki rizik preuzima, gde je granica......Ipak, ne verujem da iko od sportista računa na ovakav ishod

10. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    [QUOTE=SibirskiTigar;bt45489]NidjeVeze - pojedini sportovi nose u sebi previse rizika,cisto izazivanje sudbine a vaj prvi klip se ugasio pa ne vidim o cemu se radi[/QUOTE]

---

pa prvi klip je treniranje za eventualnu slavu!

a iskreno receno svaki "posao" nosi svoj rizik i svoju slavu i ja ako se preko igle zarazim hepatitic C- om ili HIV-om necu vise moci da radim posao koji radim dobro oni su na tv-u dizu narodu moral ukoliko pobjede ali nista se ne razlikuju od ostalih koji takodje u svakodnevnom zivotu pridonose svoje djelice za drustvo i drzavu.
    Njih pratimo preko tv-a pricaju nam kako im je zivot ispunjen treniranjem do bezsvijesti slavimo ih ukoliko pobjede pod grbom drzave. svi mi izazivamo sudbinu iz dana u dan samo o nama niko i ne pise niti smo zanimljivi svoje bitke bijemo i poraze kao i slave dijelimo jedino sa najbliznjima:)
  11. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - naravno da ne racuna ali se desi i to sam i napisao,da se mnogima zivot okrene naopacke
  12. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - nisam ja osporavao rizik i u drugim zanimanjima,samo sam se ovog puta ogranicio na drugu stranu medalje u sportu
  13. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    sorry..
  14. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - nema problema
  15. s162 (avatar)
    Stvarno jezivo.Da, cesto ne mislimo na gorku stranu medalje.A mozda ja kao obican gledalac i ne moram...Jos je ludje kad pojedini sportisti misle da su vecni i da nista ne moze da im se dogodi,a onda ih zivot demantuje.Tako je to u svakom poslu,a i nije to do posla vec do stava i razmisljanja.
  16. gagili48 (avatar)
    Tačno je tigre da u sportu ima mnogo rizika za te mlade ljude...ima ga svugde...E sad, sta se sa njima desi nakon neke tragedije, drugo je pitanje...
    Znam samo da nasa nacija kad pobedjuju, ume i te kako da ih slavi i nagradi ogromnom ljubavlju koju samo mi imamo u srcima...Ja ovde moram da ispricam jednu malu anegdotu: Davne 197 i neke...nasa reprezentacija je igrala protiv Španije i konačno pobedila u zadnjim minutima golom Brana Oblaka. (to nikada neću zaboraviti jer mi je bilo jako smešno tada) Ja sam gledala tada celu utakmicu kod mog teče na selu. Kada je konačno pobedila Jugoslavija, teča je prokomentarisao: Da ne bi Oblaka, ispadoše oči do mraka! Pamtim tu rečenicu ceo život...a sada kad o njoj razmisljam shvatam sva naša nadanja, želje, ulaganja u pojedince koji bi proslavili naciju...Ponekad je nemoguće zadovoljiti svu našu ambiciju...A sportisti je imaju, i te kako...
  17. Миле саКлисе (avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=DIP9W...eature=related

Ovo više nije sport ovo je industrija prerade ljudskog
    mesa u svrhu gomilanja para

Duci Simonović legenda kad priča poslušajte ga
    malo ga je teško pratiti ali čovek je hiperinteligentan
    ogroman iq i dobra duša
    SPORT JE POSTAO SMRT
  18. SibirskiTigar (avatar)
    s162 - tacno.mi kao obicni gledaoci ne moramo da znamo za tu crnu stranu sporta,najcesce i ne znamo za nju
  19. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - umemo mi daljubimo posle nekog uspeha i te kako ali vrlo brzo i zaboravimo.Juce sam citao komentare na odluku Ane Ivanovic da se privremeno povuce.To je strasno a koliko juce su joj pravili isti ti koji je sada nagrdjuju docek
  20. gagili48 (avatar)
    To je tacno...mi prihvatamo samo trenutne pobednike a one stare lako zaboravljamo...jer vise to nisu...nasa posla
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja