Volela bih.. - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

Volela bih..

Oceni ovaj blog
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pošalji "Volela bih.." na Facebook Pošalji "Volela bih.." na Google Pošalji "Volela bih.." na My Yahoo! Pošalji "Volela bih.." na Live Pošalji "Volela bih.." na MySpace Pošalji "Volela bih.." na Twitter Pošalji "Volela bih.." na Digg Pošalji "Volela bih.." na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:23, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. red riding hood (avatar)
    dodje mi da zaista mogu sve da obrisem..pocev od ovoga bloga pa sve do dana kada sam rodjena..
  2. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    Ljubic Bejbic pile moje :)

[YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/GQIjuBdKBsA&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/GQIjuBdKBsA&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
  3. SamoZvani (avatar)
    Brisi sve! Imas vremena, probaj sad srcem i mozgom
  4. 1976! (avatar)
    "....sve manje se nadam,sve više padam,i sve su jače ruke što me vuču ka dnu...."
    Ima dana kada me vrtlozi nemira i nezadovoljstva(sobom i drugima)snažno povuku ka dnu....Ipak,nađem razlog zašto bih trebao,morao,biti srećan.Setim se da svako nosi svoj krst,i da je svakom svoja muka najteža.Ono što ne možemo da promenimo-bolje da ne potežemo,da ne razmišljamo.Svi su putevi jednako dobri....ili jednako trnoviti,kako god...
  5. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    tako je to u zivotu:)

:zag:
  6. LJILJA MMM (avatar)
    proći će mila, šta god da je......sve ima rok trajanja a kada prodje, doći će nešto drugo,.lepše
  7. Isus33 (avatar)
    Večeras i ja razmišljam baš ovako kako je napisano u blogu. I znam da to neće proći. Godinama se nadam da će proći ali ono ne proalzi nego postaje sve gore. Nevjerujem više u neku bolju i srećniju budućnost. Čemu se zavaravati? Izgubio sam nadu da će se naći neki Simeon koji će barem nekoliko metara povući samnom ovaj krst koji nosim.
  8. gagili48 (avatar)