Pilule za lilule - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Freiya

Pilule za lilule

Oceni ovaj blog
Uff najvise mrzim kad mi dan pocne sa glavoboljom! Odmah mi ubije svaku inspiraciju za rad, zelju za druzenje ili bilo kakvo drustveno-intelektualno naprezanje. A naravno, kao bas za inat, danas je upravo dan koji zahteva sve. Prvo sto imam preeevisee posla, drugo sto posle posla moram sa mamom da idem da biram wc solju i lavabo za moj novi stan, trece sto treba preziveti rucak sa mojima (tu je i moj brat koji je krenuo u osmi razred i navodno ga danas vec pita hemicarka), cetvrto sto moram ekspresno da se odlucim sta cu sa poslom posto ovako vise ne ide...Naravno ima i peto, sesto, sedmo, ali ajde da stanem kod ovoga.
Sve u svemu ceka veoma naporan dan, a nije mi nidocega. I ono sto mi treba nije nikakav andol, cafetin, analgin, aspirin i te gluposti, vec mi treba neka nova pilulica koji ima efekat za rasterecivanje. Zamislite samo da se u apotekama prodaju pilule za trenutno oraspolozenje, ili za trenutan nalet zelje za radom, ili za trenutno razbudjivanje.
Sto bi Bajaga rekao- Pilule za Lilule!

Pošalji "Pilule za lilule" na Facebook Pošalji "Pilule za lilule" na Google Pošalji "Pilule za lilule" na My Yahoo! Pošalji "Pilule za lilule" na Live Pošalji "Pilule za lilule" na MySpace Pošalji "Pilule za lilule" na Twitter Pošalji "Pilule za lilule" na Digg Pošalji "Pilule za lilule" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Дон (avatar)
    Možda bi ti pomoglo samo lilule, da se ne truješ hemijom.
  2. gost 105733 (avatar)
    [B]Smirnoff[/B] vodka.Za smirenost.:D
    [IMG]http://farm1.static.flickr.com/202/452404306_d40a1f7a45.jpg[/IMG]
  3. jelabela (avatar)
    Mozda te glava boli bas zato sto znas da danas imas puno obaveza. Plus, i sama cinjenica da treba da odlucis sta ces sa poslom, dodatno otezava situaciju. Stresne situacije su jedan od uzrocnika glavobolje.
    U pravu sa andol, midol, aspirin i ostalo, bolje uzmi neke kapi za umirenje :-) Analgetici ostecuju i jetru i zeludac... Plus sto caffetin stvara zavisnost.
    U apoteci postoje takve "pilule" koje ti trazis :-)
    Ali, probaj bez njih...
  4. Freiya (avatar)
    verovali ili ne, ali sam juce samo izdrzala sa kafom, doduse danas opet isto, al je bar olaksavajuca cinjenica da je petak )
    Dhul, nije losa ova smirnof ideja ))