Knjige - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Mali kutak jedne obicne devojke...

Knjige

Oceni ovaj blog
Shta ste zadnje procitali? Sta se cita najvishe...
Ja citam od kinga Mracnu Kulu ima 7 delova, stigla sam do 4 knjige drugi deo i neeeema je u biblioteci... Izdato... Pojescu se dok je taj neko ne vrati...
A sta ako je uopste ne vrati? Hmmm...

Pošalji "Knjige" na Facebook Pošalji "Knjige" na Google Pošalji "Knjige" na My Yahoo! Pošalji "Knjige" na Live Pošalji "Knjige" na MySpace Pošalji "Knjige" na Twitter Pošalji "Knjige" na Digg Pošalji "Knjige" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Sashoni (avatar)
    Ma vratice je bre , uzeo je neki revnosan , a ima i da se kupi u knjizhari kod mene u kraju , znam prodavachicu ;) a mozemo i da je zmemou na foricu , Nego .. je l ti ovo furash puma maju ? Moj omiljeni brend .. ma sav sam brendiraT . Posle Najkija preferiram pumu , da ti vimsta .. S ' GUMU ? Ok si ti , lepava , samo shto "kontash" to mi se ne djasvi" mislim "kontash| tako glupo bosanski ..
  2. Sashoni (avatar)
    E da , kolko je tebi dina .. slidza ti daje neodredjen broj ;) al stvarno .. jer nEsam pedofil ( pominjesh shkolu neshto ovo ono , chitao sma te loma , da se upoznam sa materij(al)om ;) pa onda videh pominjesh shkolu , al i pivo , pa slomljen krevet , mislim , propao ti , a nije od pritiska , e jebi ga ,
    sada kad nismo mi mladi ko nekada dodji da propadamo .. zajedno ;)))))
  3. Sashoni (avatar)
    Ajd kazhi ti chika Alexandru kako da ufuram na blog , mislim da ga je lepo ispishem , da chita polupismen svet , i da se divi , autoru remek dela , obichno ..
  4. Sashoni (avatar)
    Mislim da sam provalio , kad ufurash ovde idi chitaj , obrazuj se , uzhivaj .. shta ocesh vishe **** te .. ;) palim na kunt , ciao;)
  5. Minaqua (avatar)
    O boze...?!?
  6. Sashoni (avatar)
    je li minaqua , shta je bilo tako frapantno po tebi .. da si tako reagovala , uz neizbezhan uzdah ? A shto ti lepo ne probash sa pink tv om .. imash ok predispozicije ( mentalne ;) , ono da budesh voditeljka neka , grand parada i tako .. probaj , plava si , e jebi ga sad , ne znam kako si gradjena , al ako i tu prolazish , trk kod polupismenih mitrovica , nadji SI 'leba ;)
  7. Ines1864 (avatar)
    A ti Sashoni imaš ok predispozicije za Lazu....tu nije bitno čak ni kako izgledaš.
  8. kombajn.petrovic (avatar)
    u palmoticevoj je bolje imash prepodnevni program, rucni rad, pravis razne rukotvorine... to je cool, smiruje... masa ljudi to nije radila od opste-tehnickog a i tad su uglavnom radile tate... steta sto ne razrade malo te aktivnosti da ima i josh ponesto.. u lazi valjda nema niceg tutnu ti lek i uzivaj.. mislim
  9. kombajn.petrovic (avatar)
    tako mogu to da dodam u biografiju kao opaka sam palmoticeva... nisam