DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI...

Oceni ovaj blog
Šta ćemo,braćo i setre blogeri ,sa izmenjenim zakonom o informisanju?Zakonom koji je uvijen u oblandu reda i odgovornosti u medijima.Doduše ja nemam ništa protiv reda i odgovornosti..ali mi se sve više čini da je on više posledica..nesigurnosti vlasti..i želje da se uspostavi DIKTATURA DEMOKRATIJE...Zakon koji ostavlja prostor da se sudi
po ubedjenjima...i partijskoj pripadnosti...Zakon koji treba da bude po ukusu vlasti...ne obećava ništa dobro...ja sam samo mali običan čovek sa srednjočkolskim obrazovanjem ali kad pogledam da su se zbog njega uzburkale novinske elite..hvata me jeza

i na kraju

HOĆE LI SLOBODA UMETI DA PEVA
KAO ŠTO SU SUŽNJI PEVALI O NJOJ

ovo je moj citat iz pesme Branka Miljkovića po sećanju...možda baš nije orginalan od A do Š...Voleo bi da čujem Vaše mišljenje o svemu što sam pokušao da Vam iznesem...

Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na Facebook Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na Google Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na My Yahoo! Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na Live Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na MySpace Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na Twitter Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na Digg Pošalji "DIKTATURA DEMOKRATIJE ILI..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. petrana (avatar)

2. gagili48 (avatar)
    Ode miwka u politicareee...
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Rodilo se miwka,sad ga valja ljuljati. Mislis da ce se nesto posebno promeniti? ...ja ne verujem jer kod nas vazi staro pravilo "svako cudo za tri dana". Ovo je zakon da bi Kuriru i jos nekim medijima zatvorili usta...mogu al ce sutra odmah da im se rodi "kurirka". Videces, sad ce biti jos gori. Znas onu nasu "znam ja nas, **** ja nas"
  4. Миле саКлисе (avatar)
    Кад човеку збаране да прича ,он почне да пева
    када му забране да пева он звижди
    када му забране да звижди нико никада неможе да му забрани да
    МИСЛИ
  5. miwka (avatar)
    Ma nema to veze,Gago, sa politikom nego eto neštao kao i ja razmišljam..
  6. miwka (avatar)
    Uvek pravovremen i adekvatan odgovor na zadatu temu..to je Naš drug Sibirski....
  7. miwka (avatar)
    Кад човеку збаране да прича ,он почне да пева
    МИСЛИ

Mile, svaka ti je na mestu,svaka čast
  8. miwka (avatar)
    Petrana,
  9. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    [QUOTE=Миле саКлисе;bt45028]Кад човеку збаране да прича ,он почне да пева
    МИСЛИ[/QUOTE]

---------------------------------------------------------------------------

pa nemoze zabraniti da misli ali kakva je fajda kad nesmije da kaze to sto misli?

kad sam gladna i razmisljam o punjenim paprikama koji moj je meni onda lakse cak mi je i gore voda se skuplja u ustima a paprika nidje
  10. srna4 (avatar)
    Samo jedan u nizi zakona , a da li ce se primenjivati, to je pravo pitanje !
  11. petrana (avatar)
    Citat Original postavio miwka
    Petrana,
    meni se gornji tekst bio smucko u glavi, nisam mogla da povezez o cemu pricas jer odavno ne pratim medije, samo sto slucajno cujem. Do skoro nisam bila u stanju ni ono sto slucajno cujem da razumem, ali, sada se stvari vec popravljaju. Komentari su mi pojasnili o cemu pricas.
    moje razmisljanje
    za misao, za slobodu suznja, je diktatura mnogo povoljnija sredina od "slobode". Sto demokratija silnije stegne to ce se vatrenije pevati jer, na kraju, nece se imati sta izgubiti.