STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO PLAVE OCI VIDE? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

...ENDZI...

STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO PLAVE OCI VIDE?

Oceni ovaj blog
Coveka koji je ceo prekriven crnim mantilom(vide mu se samo plave oci) sanjam vec vise od godinu dana, i nikako ne kapiram ko bi to mogao da bude..imam strah od njega...Obicno ga sanjam kako skace sa mosta, ili ima sudar sa sleperom. Sta mislite...sta bi to trebalo da znaci???:-(

Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na Facebook Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na Google Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na My Yahoo! Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na Live Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na MySpace Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na Twitter Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na Digg Pošalji "STA ZNACI AKO SANJAM COVEKA SKROZ OBUCENOG U CRNO, KOME SE SAMO  PLAVE OCI VIDE?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. likvidator(raul) (avatar)
    znači da ne treba toliko jako da vučeš dimove kad pušiš tu drogu

uh, nisam video prethodni tekst. 'zvini endzi, evo mog ozbiljnog mišljenja.
    dakle, crno odelo je tvoj strah. crno je novo. crno je dinamično. crno je opasno. u crno se moraš uklopiti i nadjačati ga. plave oči znače da ti to želiš iako te to plaši.
    kamion i ono drugo (šta već) su tvoja snaga. znak da će sve biti ok ako se budeš trudila. ako budeš pametna i jaka.

bolje?
    Ažurirano 12.12.2007. u 22:07, autor: likvidator(raul) (promena)
  2. Minaqua (avatar)
    znači da ne treba toliko jako da vučeš dimove kad pušiš tu drogu
    hahaha, nemoj tako...
  3. DJM (avatar)
    Paint it black!
  4. ...ENDZI... (avatar)
    [SIZE="7"][QUOTE]....znaci kapiram da treba da se roknem...[/QUOTE][/SIZE]:twisted::evil::?::!:
  5. Minaqua (avatar)
    prerano zakljucujes...
  6. ...ENDZI... (avatar)
    ...nego sta treba da uradim da tog coveka vise ne bih sanjala...nocas sam ga ponovo sanjala..ali ovog puta je samo setao nekim pustim ulicama...I BIO JE [U]BOS[/U]...tek sad nista ne kapiram...
  7. likvidator(raul) (avatar)
    promeni stav. a zašto pa da ga ne sanjaš? to je san, šta ti može? u najgorem slučaju ne znači ništa, u najboljem je zabavan
  8. ...ENDZI... (avatar)
    pa pitam vas sta taj san moze da znaci...jer imam 6. culo i cesto sanjam uzasne snove vezane za krv i vodu posle kojih obicno umiru ili imaju saobracajnu nesrecu meni bliski ljudi(takve snove sam sanjala cak 7 puta) ali ovog coveka u crnom sanjam vec vise od godinu i po dana...a i dalje se nista bitno ne desava...
  9. Minaqua (avatar)
    hahahaha, ko je ovde lud a ko glup?
  10. likvidator(raul) (avatar)
    prestaću da komentarišem tvoj blog da ne postanemo bliski. za svaki slučaj:???:
  11. Minaqua (avatar)
    Likvidator hehe
  12. boca35 (avatar)
    neki put nosim crni mantil!
  13. ...ENDZI... (avatar)
    ....vec pocinjem da se plasim...pa da ne komentarisem...!!!???
  14. Sashoni (avatar)
    Je l ga raskrili nekad ? Mislim , mantil .. pa josh ako je chamuga , eto ti san do jaja , lepo neko ranije ukuca,menjaj odnos , prema situaicji ;)
  15. likvidator(raul) (avatar)
    hehe
    šošon se otkrio da voli da sanja čamuge. do jaja