Nije za ovi sas manje od 16

Eve baba se krsti rukama i nogama, klanja sas glavu i sas donji deo ledja istovremeno a maločas se isplakah i na onu tarabu kat sam videla onu bruku na Javnu Kuću RTS. Bijo neki film pa sve pre nego onaj upucao onu barabu što mu bio sas ženu pre reklame došla spikerka te kazala kakoj film nije za ovi ispod 16. Mene infrakt i kap da strefe istovremeno pa da ne znam kud pre da se žalim. Verovatno tražila zbog onu žensku sa film jerbo probirljiva pošto popularna. A nije mi jasan ovaj njen, gde ubi crni on ovog što mu preko 16? Pa jel taj zna da je teško naći taki? Mlogi muški gase svetlo pred krevet a posle venčanje u crkvu kad ga upale moš da plačeš i da tražiš razvod. I šta akoj je bio sas njegovu ženu pre reklame? Nije sapun, neće se potroši. Pa oko toga mi ženske lažemo da nije važno a važnije nam neg leba da jedemo. Sve da i ne radi uvek lepo je znati da si jedina u selo sas čovek preko 16.

Pa dobro kakoj ih nije sramota? Mislim na ove što radu u tevelizor? Nemojte me ispravljate da se mislilo na godine kat u zakon piše da se sas 14 godine mož radi ponešto. Znači ne misli se na godine. A akoj ćemo sas argumenti da se frljamo ondak dnevnik kak'i je nije ni za 6 godine. Mene unuče pituje - kakoj to baba gledaš kat lažu? A ja njega proveravam vrebalno a šta radiš ti u sobu kat ti nije 16? A on mene potvrdio na sreću kakoj povuko na ludog deda Mirka pa ima problem sas nogavice kad ide u grad.
Moro jadan da šeta ovije dana jerbo ga ovi sas forum jopet izbacili jerbo išo nekoj mečki na rupu. A vala onog muškog razumem jerbo mu nije 16 nego izmedju 5 i 3 pa ljubomoran, nego ne razumem onu ženskinju što mi udari po unučetu kat mu preko 16? E sad će ga vidi malo sutra u život! Ima da me traži da joj skinem najcrnju madjiju što moš žensku da snadje. Kat su zavitalavali mog zvrndova to zaboravili al nji nemo neko da je popreko poglednuo. Izašli prvi put iz selo pa videli trajvan al zaboravili da se neko i vozao a toj ti je bitna razlika u kurtulu. Pitala ja i gazdu neka pitanja a on čuti sade, sramota ga.

Valjalo bi sade da proučimo malo šta da rade ovi što nemadu 16 a počo film? Da im daš da radu po kuću ne valja - ima nešto da propaste. Da ih pustiš napolje - ima se jal uprljaju jal da smrdu na pivo. Da ih zaključaš će se uspavu pa će da zahrču kagoj mečka posle prolećno pišanje i ništa nećeš da čuješ od film.

Al jopet ponajveći problem zbog kojeg ja sve ovo kazujem bidne otprilike što ti ja ceo taj film pogledala i one reklame pa jopet nigde da pokažu taj preko 16. Okrenem televiziju pa tražim Tijanića da ga pitujem što ona novinar ocrni Djokovića a još najvažnije gde je onaj od preko 16? A on mene reko baba toj ti je zbog pucanje sas ćorci na film i što goreo jedan kotejner pa dečica da ne zapamte. Ja ga pitujem a na Dnevnik nema pucanje bez ćorci? Na Dnevnik nema gorenje? Jel na Dnevnik nema laganje? Jel na Dnevnik nema milicija i sanitet? On ćuti... ja čekaj čekaj pa mu zalupim slušalicu.

I sade ve ja lepo i otvoreno pitujem jel videla koja sas forum uvopšte u ta film da je bio kuj preko 16?
 

Back
Top