volimo li sebe? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

volimo li sebe?

Oceni ovaj blog
oooooooooooooooooooooooooooooooooo

Pošalji "volimo li sebe?" na Facebook Pošalji "volimo li sebe?" na Google Pošalji "volimo li sebe?" na My Yahoo! Pošalji "volimo li sebe?" na Live Pošalji "volimo li sebe?" na MySpace Pošalji "volimo li sebe?" na Twitter Pošalji "volimo li sebe?" na Digg Pošalji "volimo li sebe?" na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:24, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ljudi se menjaju malena, stalno.To je normalno i prirodno. Oboje ćete da se menjate, nekad sami a nekad skupa. Tako treba..........
  2. REVELIN (avatar)
    Pocni da ucis da volis sebe,da bi te voleli i drugi.
    Voli sebe jer si jedna i jedinstvena,jer si jedan od odabranih pobednika kojem je dato da okusi zivot.Ljudi lako prepoznaju one koji ne vole sebe,a onda postanu nezajazljivi u zahtevnosti.
  3. gagili48 (avatar)
    Moraš voleti sebe da bi te voleli drugi...što reče Rev...
    Bravo za Malu sirenu, i ja sam je obožavala...
  4. SibirskiTigar (avatar)
    Ne mozes ocekivati da te drugi voli ako ne volis sama sebe kako kaze REV. Postani zavisnik od tog voljenja
  5. srna4 (avatar)
    Da, to je zaista problem -NAUĆITI da voliš sebe !
    Mislim da se prosto takav rodiš, ali i vaspitanje, okruženje u kojem odrastaš, odnosi u najužoj porodici , te determinišu .
    Ja sam sebe volela dok nisam odrasla, potom sam mislila da je sada vreme da svoju ljubav podelim sa nekim Princom i da ce je on vremenom peuzeti i voleti mene za nas oboje, nesto slčno kao ti. I tako sam zaboravila da volim sebe !