Zlo pesmu ne voli - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Zlo pesmu ne voli

Oceni ovaj blog

Velika je to muka kad se zlo useli u čoveka. Sve više srećem osoba koje su opsednute zlom.
Prilike učiniše da se ljudi promeniše. Svega tu ima po malo.Ovi nesrećni ratovi iznedriše sirotinju, bedu, nemaštinu, samoću, zavist, ljubomoru...nakotilo se toga mnogo i što je najgore teško se izboriti sa tom nesrećom. Tu pošast zvanu zlo srećem na svakom koraku.
Evo kad uključim televizor neko zlo mi odmah uskoči u kuću,iz komšijskog stana izlazi zlo,na ulici sve zlo do zla, na fudbalskoj utakmici zlo u autobusu opet zlo u samousluzi sačuvaj Bože od zlih cena, odeš na odmor a kad se vratiš zlo ti od praznih dzepova, ma gde se okreneš ono nasrće

Mislim se šta da uradim da pobegnem od zla. Kad me ono ščepa za ruku treba li da je odsečem? Neću, za početak ću kao i uvek kad mi je teško da krenem sa pesmom.Zlo pesmu ne voli:

Ako si raspolozen/a za pesmu klikni OVDE

Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na Facebook Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na Google Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na My Yahoo! Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na Live Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na MySpace Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na Twitter Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na Digg Pošalji "Zlo pesmu ne voli" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. lider (avatar)
    A kako bi znali sta je dobro da nema zla?
    Zlo se lakse prepozna.
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Lider - U pravu si,nego ga mnogo ima a ima moc mutacije i transformacije
  3. RiadaT. (avatar)
    Da, u pravu si,jako je puno zla oko nas...Al,znas onu narodnu"Ko pjeva,zlo ne misli"....ja mislim da ta pošast nama ne može ništa...
  4. SibirskiTigar (avatar)
    RiadaT - zbog toga i pevamo a ja bih pesmu preporucio kao lek,tri puta dnevno, posle jela
  5. Миле саКлисе (avatar)
    Зло насрће

Ко пева зло не мисли

вибрација звука вибрира душом ,песма и музика морају бити звук душе а не удари зла
  6. SibirskiTigar (avatar)
    bicu.fini - svaka moja rec bi bila suvisna
  7. LJILJA MMM (avatar)
    kao i uvek......5.......
  8. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - hvala
  9. miwka (avatar)
    Mislim se šta da uradim da pobegnem od zla. Kad me ono ščepa za ruku treba li da je odsečem? Neću, za početak ću kao i uvek kad mi je teško da krenem sa pesmom.Zlo pesmu ne voli....

Zaključak ti je kao i uvek jedinstven.....i sugestivan...u pozitivnom smislu...Slažem se za tobom....AJMO SVI ZA PESMOM....
  10. petrana (avatar)
    Pevaj sokole
  11. gagili48 (avatar)
    Tako je tigre, pevajmo, a mozemo i da zaigramo...I jos nesto: SMEJMO SE SVEMU pa i zlu... i to bar 3xdnevno po pola sata...Smeh je lek za dusu...
  12. DUNJA W (avatar)
    Ubedjena sam da ipak ima vise dobra nego zla,samo ga je teze primetiti jer nije tako prodorno kao zlo...A sto se tice pesme,smeha,igre..uvek sam ZA....
  13. SibirskiTigar (avatar)
    miwka - pesma nas je odrzala
  14. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - zapevajmo zajedno,moze?
  15. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - tako je i od smeha bezi
  16. SibirskiTigar (avatar)
    lsecret - jeste teze ali ga uvek propoznamo na kraju
  17. Kanonada (avatar)
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Kanonada - hvala
  19. vilijem vilson (avatar)
    Elementnepogoda. Skriti se dok ne istutnji. 5.
  20. REVELIN (avatar)
    Komentar i na tvoj tekst je u komentaru dana ...uvek biraj da ne seces ruku,iako te zlo uhvati...uvek postoji bolji izlaz
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja