Ples - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Ples

Oceni ovaj blog
Volim da plesem,volim da igram...I kazu da to dobro radim...Cim zacujem muziku moje srce ne da mi mira,ne drzi me mesto....U mladosti igrala sam folklor u KUD,isla na plesnu skolu u svom gradu..Mali grad,a jedna plesna skola...Brzo sam savladala korake,a partneri nisu bili problem,cim primete da dobro igras,otimaju se ko ce da plese sa tobom...Isla sam nekoliko godina zaredom u tu plesnu skolu,jer nisam imala gde na drugom mestu da plesem tango,valcer...Zao mi je samo sto nas profesor nije pokazivao i latinoamericke plesove,njih posebno volim,jer su puni dinamike i strasti:salsa,rumba,samba,ca ca...Mastam da nekada odem na cuveni Karneval u Riju,da plesem danima..Ne znam precizne korake latinoamerickih plesova,a nemam prilike da ih negde savladam....Ali osecaj za ritam i ljubav prema plesu naprave improvizacije koje naidju na aplauze i odobravanja....Obozavam da igram i nadam se da ce me noge sluziti dobro i da cu igrati jos dugo,dugo...Kada vidim Tinu Tarner u sedamdesetim kako vrca od energije na sceni pozelim isto, i kazem sebi bicu bas ovakva,samo nek me zdravlje posluzi,a iako ne budem mogla pravicu zurke u starackom domu u kolicima,ali plesacu...
Sta me ponelo da ovo napisem?Jedna divna melodija Celin Dion koju vrtim vec dvadeseti put veceras...Zelim da uz nju plesem sa NJIM jedne noci,da uzivam u njegovom narucju,da naslonim glavu na njegovo rame i pustim da me vodi....ka novom zivotu i sreci...Da li trazim mnogo?

Pošalji "Ples" na Facebook Pošalji "Ples" na Google Pošalji "Ples" na My Yahoo! Pošalji "Ples" na Live Pošalji "Ples" na MySpace Pošalji "Ples" na Twitter Pošalji "Ples" na Digg Pošalji "Ples" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. bonamy72 (avatar)
    .......
    Ažurirano 02.10.2009. u 08:36, autor: bonamy72
  2. DUNJA W (avatar)
  3. DUNJA W (avatar)
  4. DUNJA W (avatar)
  5. DUNJA W (avatar)
    Hvala Bonamy...
  6. DUNJA W (avatar)
  7. DUNJA W (avatar)
  8. SibirskiTigar (avatar)
    Mozda ti se dopadne ova verzija pesme

Ažurirano 18.08.2009. u 22:26, autor: SibirskiTigar
  9. DUNJA W (avatar)
  10. bonamy72 (avatar)
    .....
    Ažurirano 18.08.2009. u 22:58, autor: bonamy72
  11. DUNJA W (avatar)
    Da li je to poziv Tigre?
    I znas li da igras salsu?
  12. DUNJA W (avatar)
    Hvala Bonamy
  13. bonamy72 (avatar)
    ......
    Ažurirano 18.08.2009. u 22:58, autor: bonamy72
  14. SibirskiTigar (avatar)
    Snalazim se u svim plesovima a promenio sam prvu verziju pesme
  15. DUNJA W (avatar)
    Bonamy,onom kome pozove na ples

Tigre,bas lepo,tvoja zena je srecna...
  16. SibirskiTigar (avatar)
  17. DUNJA W (avatar)

Nekada davno uz ovu pesmu plesala sam sa svojom velikom mladalackom ljubavi...Zivot nas je odneo na razlicite strane i od ljubavi ostalo je divno prijateljstvo....Ali kad god cujem ovu melodiju setim se,taj ples pamticu celoga zivota...

18. DUNJA W (avatar)
    Tigre hvala na casu....Svidja mi se salsa..

19. LJILJA MMM (avatar)
    Uživala sam.......u svemu
  20. gagili48 (avatar)
    Divno...naplesasmo se veceras...samo veselo
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja