Malj Documents - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

priče o malju i čekiću

Malj Documents

Oceni ovaj blog
Razgovaraju sin i Mujo u tiho predvečerje:
- Tajo, šta je to teorija relativititeta?
- ha ha ha, ne kaže se relativititet nego r e l a t i v i t e t, sedider 'vamo sad će ti tata objasnit:

Vidiš,kada recimo sediš u parku sa kakvom lepom devojkom, jedan sat ti se čini kao minut,
a kada jedan minut sediš golom guz'com na vreloj peći, onda ti se taj minut čini ko čitav sat, eto, to znači da je vreme relativno... kapiraš....

U tom trenutku nesto zaškripa, kad iz ormara izađe gola Mileva Ajnštajn držeći u jednoj ruci flašu Absolut vodke a u drugoj malj zvani Em-Ce na kvadrat i zapeva zavodnički :
" Youuuuuu make me feel....miiiiighty real..!!"

Pošalji "Malj Documents" na Facebook Pošalji "Malj Documents" na Google Pošalji "Malj Documents" na My Yahoo! Pošalji "Malj Documents" na Live Pošalji "Malj Documents" na MySpace Pošalji "Malj Documents" na Twitter Pošalji "Malj Documents" na Digg Pošalji "Malj Documents" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. guitarrr_babe (avatar)
    nešto sam ja mislila, što ti ne bi sve ovo sakupio i odneo nedge na štampu, onako, da imam jednu knjigu sa potpisom autora.

nazovi je kako hoćeš, ali meni ide jedna Milka na svaku hiljadu dinara prihoda. i potpisana knjga komada jedan. može?
  2. boogie wogie (avatar)
    aj ti mi to sve..ja ću da se potpisujem, obećavam

3. DJM (avatar)
    Hahaha... Dobar je i ovaj... Ali sa Marxom je nenadjebivi...