LJUBAV I MATEMATIKA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Poezija i svašta nešto

LJUBAV I MATEMATIKA

Oceni ovaj blog
Kad je matematika
obično su
jedan plus jedan
dva

a kad je ljubav
uvek su
jedan i jedan
ko jedan

ne znam od kuda mi ovo razmišljanje nisam siguran da nije pod uticajem nekog mog prisećanja uglavno ja ga zapisah....

Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na Facebook Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na Google Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na My Yahoo! Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na Live Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na MySpace Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na Twitter Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na Digg Pošalji "LJUBAV I MATEMATIKA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    tačna ti je ta matematika
  2. gagili48 (avatar)
    bravo matematicaru...
  3. Say it right (avatar)
  4. SibirskiTigar (avatar)
    spojeni u jedan
  5. petrana (avatar)
    Ma, nije to ljudi matematika Sta vam je. To je racunica. U racunici je jedan i jedan dva. A matematika veze nema sa racunicom. U matematici se sanja, matematika je poezija. Matematicar unutra pise stihove. Znate kako su "zanosni" "veliki" matematicari Koji su to veliki matematicari? Oni veze nemaju koje je doba dana, jesu nesto jeli danas ili ne.... Jedan takav koga znam, doso covek da plati neke racune i tamo se jedna zena zali kako zivi sa porodicom bez stana, a on je samac, i duga prica, i on covek lepo na licu mesta odluci da zeni prepise stan, i to je i uradio a on preso da zivi nazad kod svojih. Ovo vam ne lazem, ovo je ziva istina. I zato, nemojte da mi dirate matematiku to sto zovete matematika to zovite racunica.