hocu u tunguziju - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

hocu u tunguziju

Oceni ovaj blog
iiiiiiiiiiiiiiii

Pošalji "hocu u tunguziju" na Facebook Pošalji "hocu u tunguziju" na Google Pošalji "hocu u tunguziju" na My Yahoo! Pošalji "hocu u tunguziju" na Live Pošalji "hocu u tunguziju" na MySpace Pošalji "hocu u tunguziju" na Twitter Pošalji "hocu u tunguziju" na Digg Pošalji "hocu u tunguziju" na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 16:24, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    Mozda ti to sve trenutno izgleda crno ali nije tako. Pusti to da prenoci pa ces videti da trenutna situacija kad se pogleda mirnije moze da izgleda mnogo bolje nego sto jeste. A ti da bi se malo smirila pokusaj da uradis sto i ovaj decko. Bas mu je super

2. red riding hood (avatar)
    ahahahahha kako si kvaran..hahah znas sta ja mislim da mene ni jedan zid ne bi podneo hahha..
  3. SibirskiTigar (avatar)
    To se tebi samo cini. Tesko je iz moje pozicije pricati o necemu sto ne znam i nije mi cilj ni da se petljam ali me zivot nauco da se nikad ne zna zasto je to dobro.A ovaj klip je samo trebao da te nasmeje i da ti kaze da se glavom kroz zid ne moze. Sacekaj jutro kad se smire strasti pa ces videti kako dalje
  4. REVELIN (avatar)
    Ljubic ....dodje i meni nekad da odem u Tunguziju.....ma *porimila* bi se od ne znam ni ja koje muke,ali zivot ide dalje....zato,ne treba gubiti korak....kako kaze Ruska *Ne,nikako*
  5. Miss032_where2 (avatar)
    Uzimati kucu je uzas toliko stvari oko kojih je se tesko odluciti a i tako je finalno.... umesto cutanja i izbegavanja konflikta mislim da bi bilo najbolje reci sta ti zapravo na umu i vezbati taktike pregovaranja sa tvojim takodje finalnim izborom ...muzem....ako nista bar na kraju ako nesto bude lose mozes da kazes reeeeekllaa sam tiiii
  6. LJILJA MMM (avatar)

Neke stvari moraju da se dese, da bi se desile neke druge.........polako, složiće se kockice
  7. gagili48 (avatar)
    Ljubic...strpljenje je jako bitno u zivotu...Znas ono:,,Sutra je novi dan..."
  8. gost 39034 (avatar)
    ali, nemas pojam kako se i ja u poslednje vreme osecam upravo ovako :)
    ljubic, jos jedan odlican blog :)