Sarma sa ukusom emocija - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Sarma sa ukusom emocija

Oceni ovaj blog

Primetio sam gde god da sam pojeo sarmu da se razlikovala po ukusu. Upitane za recept domaćice su mi davale skoro isti a razlika je bila samo u količini upotrebljenih namirnica. Da ne grešim dušu, većina su bile fantastične a ostale odlične.
Međutim u meni je postojala dilema koju sam morao da razrešim. Gledajući moju suprugu kako uvija sarme shvatio sam da taj različiti ukus proističe iz onog finog uvijanja sa kojim se trudi da joj sve budu iste veličine. Ali pri tim prefinjenim pokretima primetio sam na licu blagi osmeh i shvatio da su joj misli negde... Od tada sam,onako u šali počeo domaćicama da postavljam isto pitanje o čemu su razmišljale dok su uvijale sarme, kad su ovako dobre. Dobijao sam veoma interesantne odgovore. Ti fini pokreti uvijanja vodili su ih mislima do ćerke koja se nalazi na školovanju u inostranstvu,sina u vojsci,na brata koji živi i radi na Novom Zelandu,na sestru koja treba da se porodi a ostala je u bivšoj republici,na oca i majku koji zbog starosti ne mogu da im dođu na slavu.............

Na zadnjoj slavi postavih isto pitanje domaćici. Šeretski se nasmejala,kaže to moram da ti šapnem i nagnu se do mog ramena.... kadu uvijam sarme zamišljam da dodirujem mog muža za "ono" mesto i prasnu u smeh. Smejem se i ja a oči mi padoše na one dve velike sarme u tanjiru......pogledah u nju pa u muža joj a kroz glavu mi prolete pitanje, ako su ove dve sarme asocijacija na ono što mislim,koliki li je tek.............mašala

Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na Facebook Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na Google Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na My Yahoo! Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na Live Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na MySpace Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na Twitter Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na Digg Pošalji "Sarma sa ukusom emocija" na del.icio.us

Ažurirano 20.01.2010. u 14:21, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. vilijem vilson (avatar)
    Dobio si 5.
  2. LJILJA MMM (avatar)
    E vala Tigre.....sad kad god budem spremala sarme ima da se setim ove priče
    odlično.....kao i uvek
  3. SibirskiTigar (avatar)
    vilson - hvala prijatelju
  4. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - predpostavljam i dobrog razloga
  5. valheru (avatar)
    e pa brate pozdravi suprugu.....
  6. SibirskiTigar (avatar)
    valheru - pozdravio
  7. petrana (avatar)
    ...
  8. SibirskiTigar (avatar)
    petrana -
  9. Borac za prava zivotinja (avatar)
    Hmm ... Sad mi pade nešto na pamet: meni nekako lakše da pravim tzv. "rasturene" sarme.
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Borac za prava zivotinja - kakve su to tzv."rasturene" sarme
  11. gagili48 (avatar)
    E, tigre, tajna jeste i u tome sa koliko ljubavi i emocija se sprema sarma...i na cega se misli pri tome...izmedju ostalog...5...
  12. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - volim tajne,velike i male
  13. DUNJA W (avatar)
    Hahaha...E,uvek nam dusu razgalis....Bravo....
  14. SibirskiTigar (avatar)
    lsecret - hvala
  15. Vodka (avatar)
    Ha ha ha otkud tebi tolika inspiracija. Ima logike , to mu dodje nesto kao ono kada si ti za kevu napravio kolac i ispao je fantastican.
  16. SibirskiTigar (avatar)
    Vodka - sigurno je tako,sve sto radis iz srca mora da ispadne dobro
  17. red riding hood (avatar)
    ahahahahahahahahaha a kuku majko..hahahahhaah sad si mi ubio apetit za sarmama za ceo zivot hahhahahahahah
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Ljubic - sad ces ti da ih spremas
  19. s162 (avatar)
    Prvi put citam tvoje tekstove(pored ovog procitala sam i Bombonjeru) lik si stvarno.Moram da priznam da mi se Bombonjera vise svidja,ova stvarno malo ubija zelju za sarmom!Pozz
  20. SibirskiTigar (avatar)
    s162 - hvala
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja