ТРИЛИНГ........... ....... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

opanak

ТРИЛИНГ........... .......

Oceni ovaj blog
ТРЕБА ЗНАТИ

Како рећи оном трећем
да слепило има вид
Јер се нада знању већем
када седне на свој стид.

Крије себе у незнању
место да се знању преда
Не верује ни предању
да погледа, на шта седа.

ЗК

ПРЕПУН...............

Уздиго се на висине
надвисио самог себе
И не треба да те брине
што не види, чак ни тебе.

Кад би себе и угледо
препознат се неће хтети
Јер тада би све сагледо
под условом да се сети.

ЗК

Бити Човек међу људима значи бити Човек и унутар себе а споља се лако Човек препозна......................мада од човека до Човека.......................

ПС

Песме нису циљане ни на ког..............и у песмама се може *свако*наћи ко се препозна..........а реакција.............морала би бити у оквиру Човека унутар себе................све остало је са малим словом.......мислим почетним од човека.....човек и Човек..........разлика је велика, како у почетном слову тако и у садржајности шта се са великикм Ч и малим ч у оквиру речи човек наглашава.............
Поздрав

И да додам ..нормално још једну песму.........иде и надопуњава горње две............мада су биле....песме нормално......ал не смета..........ваљда Човеку

40.

Кавез ми је наменио
од кавеза што се боји
Ја бих места променио
у кавезу он да стоји........................

Да се чуду ја начудим
кад заблудом другом суди
Ајде да му и понудим
у кавезу да се буди................

Јер њему је право дато
правду другом да искроји
Па и није чудо за то
од кавеза што се боји................

Кад би кавез себи дао
и посете имо честе
Тад би можда и сазнао
да на правом месту јесте....................

ЗК

Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na Facebook Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na Google Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na My Yahoo! Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na Live Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na MySpace Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na Twitter Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na Digg Pošalji "ТРИЛИНГ........... ......." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lider (avatar)
    Svi smo u kavezu, samo nam nisu javili.
  2. Riverdance (avatar)
    разлика је велика, како у почетном слову тако и у садржајности шта се са великикм Ч и малим ч у оквиру речи човек наглашава.....

Od svega je najteze biti Covek....mnogo odricanja zahteva .
  3. REVELIN (avatar)
    Da bi znali kada su vase karte u ruci jace od protivnikovih morate poznavati jacinu ruka. Jacina ruka je uvek ista bez obzira koju varijantu Pokera igrate.

4. opanak (avatar)
    Hvala na komentarima.......a i na onim NO COMENT................Pozdrav