Spas -da ili ne? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

samouka

Spas -da ili ne?

Oceni ovaj blog
Većini je poteraban Spas.Neko je toga svestan, neko ne. Verujem da je spasenje (čak je i to, podnošljivije od spasavanja) moguće doseći, samo, ako ga ne tražiš...sem, u snovima, naravno.
Lično ja, bacila bih ga,odmah. Za spasenje je poteban stid i gnušnje i kukavičluk,,,
Dragi Anđeli, klonite se ove drage Devojke! Sve što ona želi je, već oko nje i u njima, ljudima,koje je izabrala da voli...(recino,tebe).
Zato, Dušebrižnici, ostavite se, mojih l blistavih Poroka, mojih lepih Baraba i krvavih pesama, ostavite se mog tela na prodaju i moje duše, kojoj nemate šta da pnudite.
Bogata sam kao Krez, moćna kao Džingis-Kan, skromna sam kao Kasijus Klej, neiskvarena kao Isus, nepredvidiva kao Tropska oluja, savršena sam kao Modiljanijeva slika, kao pesma Majakovskog,,,
Bežite Dušebrižni,neka Vas noge i krila nose, brže od moga streljanja pogledom.... meni i mom prijateju spas ne treba, ni koliko sveća, u Mesčevoj noći.
Izvini, što sam Anđele i od tebe oterala, ali puno pravo polažem na tvoju dušu, jer te volim, druže ratni, mamurni i neumiveni.

Pošalji "Spas -da ili ne?" na Facebook Pošalji "Spas -da ili ne?" na Google Pošalji "Spas -da ili ne?" na My Yahoo! Pošalji "Spas -da ili ne?" na Live Pošalji "Spas -da ili ne?" na MySpace Pošalji "Spas -da ili ne?" na Twitter Pošalji "Spas -da ili ne?" na Digg Pošalji "Spas -da ili ne?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1.  (avatar)
    "Izvini, što sam Anđele i od tebe oterala, ali puno pravo polažem na tvoju dušu, jer te volim, druže ratni, mamurni i neumiveni."

2. Anakin SV (avatar)
    Prave stvari su uvek jednostavne i nista nije onako kako izgleda nego kako stvarno jeste. Bio bih glup kad ne bih znao da je zivot pun cudnih obrta.
  3. Baby Kate (avatar)
    Dešava mi se da dobijem samo ono što ne želim.
    Onda se setim da mogu da ne želim ništa.
    I tada dobijem sve.
  4. MegaTroN (avatar)
    Patetično, predvidivo, nezanimljivo. Milion puta prežvakane iste metafore. Nije rečeno ništa niočemu, autorkin jeftini eskapizam bez oštrice. Više sreće sledeći put: pošto umeća nema, samo sreća može pomoći.
  5. Che Guevara (avatar)
    preteruješ
  6. bandini (avatar)
    12345
    Ažurirano 21.12.2007. u 22:23, autor: bandini (...)
  7. bandini (avatar)
    16_11
    Ažurirano 21.12.2007. u 22:24, autor: bandini (navikao na svet cenzure)
  8. bandini (avatar)
    o, ne citajte vise, nacitani ljudi
    spalite knjige
    spalite nepismene
    spalite banke
    biblioteke
    luna parkove
    ma sve spalite
    pa iznova
    izlizanim plocnjacima ispljunutih metafora

o da, nadam se da cete uzivati
  9. boogie wogie (avatar)
    to za banke, to se slažem..
  10. nebo_ch (avatar)
    Dopada mi se ova prkosna izjava. Ti si smela osoba!!!
  11. kodek33333 (avatar)
    zajebi ove kojima se ne dopada, pises zbog sebe a ne njih, meni se licno jako, jako dopada...
  12. Almsivi (avatar)
    Spasenje ti je cilj evolucije.

Sta ti je potrebno ako ne spasenje??

Zadovoljstvo? Evoluiraj malo, mani se zurki i veselja, zbava i stvari
    koje forsiraju vitalnu energiju. Zivot u svoje ruke uzmi.
  13. faraonn (avatar)
    Pises tako da u trenutku sam pomislio da je kritika meni koji nijesam za niciju kritiku osim svoju , zato sto sebe unistih nekakvim moralisanjima i tolerancijama , kao i nekim tupim sloganom ' ubice ih moje dobro' , a to moje dobro hoce mene da dokrajci , -e, nece !
    Tebi skidam kapu za dovoljno poznavanje sebe kao i autora na koje se i sam po-nekad pozivam .
    Uostalom , ja te pozdravljam i zelim da malo vise lijepog sebi zelis !
    Tebi s postovanjem ,
    Faraonn
  14. NaraYan (avatar)
    Samouka
    Vitkog struka
    I bez brka
    Pochela je
    Sa Spasenjem trka
    Ali
    Nije frka
    Ona zna da
    I bez starih Grka