asstro-fizika quantna-mehanika - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

b.r.z.

asstro-fizika quantna-mehanika

Oceni ovaj blog
Mislim da je Kepler malo pobrkao pojmove sto se tice Njutnovog zakona o gravitaciji pa je u svoju formulu za izracunavanje gravitacije BESPOTREBNO UBACIO dijametar nekog tela.Zasto to mislim? Zato sto je DIJAMETAR-posledica,a ne uzrok gravitacije nekog tela ! Pre svega :Njutn je rekao; da svaka masa ima svoju gravitaciju,sto je masa veca to je i gravitaciona sila te iste VECA. Ajde sada da mi neko od astro-fizicara odgovori na pitanje? KAKO CE UZ POMOC '' KEPLEROVE '' FORMULE ZA IZRACUNAVANJE GRAVITACIONE SILE DA IZRACUNA - KOLIKA JE GRAVITACIONA SILA ''BOING-a 747 '' ?- ako znamo da je njegova max. masa ( blizu 480 t ).Koliko ja znam,svaki astro-fizicar ce reci da je to nemoguce JER- avion nije NEBESKO TELO......! Sad ja pitam -GDE JE NJUTN POMENUO DA BILO KOJA MASA MORA DA BUDE BAS NEKO NEBESKO TELO ????? Ako to oni nemogu da izracunaju JA MOGU !!!!!!!.....Kako?.... Lako, jer sam ja IZMISLIO NOVU FORMULU za izracunavanje gravitacije bilo kojeg tela.Inovacija se sastoji u sl:- Ja u svojoj formuli koristim...Univerzalnu Gravitacionu Konstantu ( UGC ).

UGC = 1G : m (zem.) Cifra koja se dobije ( X / t )- naravno-, kasnije se upotrebljava u mojoj novo-izmisljenoj formuli..... koja GLASI...
G = UGC * m Masa ( m ) naravno moze u ovom slucaju biti : g-kg-t JEDNOSTAVNO ZAR NE !?!?!

Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na Facebook Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na Google Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na My Yahoo! Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na Live Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na MySpace Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na Twitter Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na Digg Pošalji "asstro-fizika quantna-mehanika" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano