Zašto nas ne vole? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Zašto nas ne vole?

Oceni ovaj blog

Do sada smo shvatili da ima mnogo razloga zašto nas ne vole ovi iz Evrope pa neprestano izmišljaju nove razloge da nam otežaju pristupanje EU. Zamalo im nisam poverovao,deluju ozbiljno kada pričaju šta sve moramo da ispunimo da bi smo postali njihov punopravni član. A onda govore o nekoj prošlosti,pa se neko ljuti što nije uradio nešto a mogao je?
Ja sam shvatio da postoji samo jedan razlog zbog koga su oni ljubomorni i to ne mogu da nam oproste. Taj razlog se zovu lepe devojke koje žive u ovoj našoj maloj lepoj zemljici.
Izađite ispred zgrade,na ulicu u kafić,na plažu,fakultet,kancelariju,sportski teren... ma ljudi moji sve sija od te lepote. Ima li ovo negde na svetu? Odmah kažem, nema. I nisu samo lepe nego i pametne i uspešne.

Dođu ovi iz Evrope tako na par dana ili u prolazu i kad vide svu tu lepotu šta drugo da rade nego da nas mrze jer moraju da se vrate u njihove unije a tamo oči ne mogu da uživaju kao ovde.

Nema ti Evropo druge,ako hoćeš da uzivaš u lepoti moraš da nas primiš a shvatićeš to kad tad. Što pre, to bolje za tebe...

Zamalo da zaboravim da od juče imamo i najlepše pegice na svetu pa puknite od muke

Pošalji "Zašto nas ne vole?" na Facebook Pošalji "Zašto nas ne vole?" na Google Pošalji "Zašto nas ne vole?" na My Yahoo! Pošalji "Zašto nas ne vole?" na Live Pošalji "Zašto nas ne vole?" na MySpace Pošalji "Zašto nas ne vole?" na Twitter Pošalji "Zašto nas ne vole?" na Digg Pošalji "Zašto nas ne vole?" na del.icio.us

Ažurirano 19.01.2011. u 13:21, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. petrana (avatar)
    a da su to najlepse pegice, jesu! majke im ga
  2. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - video sam mnogo pegica ali nikad ovako lepe
  3. petrana (avatar)
    ja sam ljubomorna, sto jes jes
    ali fora je u ocima, i onda sva dodje nenormalno lepa
  4. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - sanjalacke oci
  5. pely (avatar)
    Ne tražimo od slepca oči, ne očekujmo ljubav od nekoga ko je ne poznaje.
    Lepotu vide, dobrotu naslućuju a ljubavi se ježe; tu ''boljku'' ne poznaju i strašno je se plaše.
    Boje se zaraze za koju vakcine ne važe, kužni smo mi ljubavlju ogrnuti.
  6. gagili48 (avatar)
    Pa jeste tigre, ima tu istine...ljubomora im ne gine...
  7. djurdja5 (avatar)
    Sve nam je lepo. Kao da se čuđenjem i nevoljenjem, više lepote događa na ove prostore.
  8. SibirskiTigar (avatar)
    pely - vreme je da udju ljudi medju njih da im krv popravimo
  9. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - tu im pomoci nema,sila tu ne pomaze
  10. SibirskiTigar (avatar)
    djurdja5 - ovi protori su oduvek odisali lepotom
  11. LJILJA MMM (avatar)
    Vala Tigre, da znaš da si u pravu.........lepe,pametne, sposobne žene u ovoj našoj zemlji..........da su pametni, ko što nisu, pa da su nas prihvatili još davno i njima bi sad bilo bolje
  12. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - kajace se oni kad tad
  13. SibirskiTigar (avatar)
    Mogu da nam zavide oni sto nas ne vole

14. Миле саКлисе (avatar)
    синоћ бејах у центру

орило се СРБИЈА СРБИЈА

БОЖЕ МИЛИ КАКО СМО МИ ЛЕП НАРОД

ПИРГАВА МОЈА ПОДРШКА И ЖЕЛИМ ТИ ЈОШ СТО

ЧАВЕ ЋЕРАЋЕТЕ СЕ ВИ ЈОШ

МОМЦИ ВИ СТЕ ШАМПИОНИ

СРБИЈА СЕ ЛЕПОТОМ БРАНИ
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Миле са Клисе - Лепота нам је увек била најјаче оружје
  16. makilika (avatar)
    Ma mi smo zemlja u kojoj treba nesto da se desi da bi mi uwideli necije sposobnosti...Neam ja nista protiw Ane Ivanovic,Jelene i Novaka, ali oni oswoje jedan trofej u swojoj karijeri i mi odma docek...daj te bre ne postaje se swecki prwak swaki dan...pogotowu ne kada izaberete tezi put ka sweckom prwaku...Smatram da treba da ih docekamo kao carewe...Nasaoj zemlji samo jos sport moze da wrati neki sjaj...narawno i lepe zene kao sto ti kazes tigre... ))
  17. SibirskiTigar (avatar)
    makilika - tako je ko careve da ih docekamo a sjaj mogu da vrate samo mladi hrabri i pametni ljudi a imamo ih fala Bogu mnogo,samo ih treba pustiti da pokazu sta znaju
  18. makilika (avatar)
    pa sto bi rekao Marchelo, swako owoj zemlji moze da da swoj dobrinos, samo tako sto ce se pronaci u necemu sto mu ide osnodno ima talenta....i onda smo ko na konju sto bismo rekli...
  19. DUNJA W (avatar)
    Uvek me odusevis svojim zapazanjima i komentarima....I da u pravu si,pegice su bas lepe,a i oci.....
  20. SibirskiTigar (avatar)
    makilika - bravo za Marcela
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja