LJudi sa dva srca - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

LJudi sa dva srca

Oceni ovaj blog
Ljudi sa dva srca ili kako drugačije nazvati sportske legende koje su ostavile dubok trag u svetskom sportu. Zašto dva srca? Jedno kuca za njih a drugo za sve one koji uživaju u njihovim majstorijama. Ima ih na našu sreću mnogo a ja ću po sopstvenom izboru da pomenem samo njih nekoliko. Na prvom mestu je fudbalski virtouz tamnoputi Brazilac Edison Arantes do Nascimento - Pele. Kralj fudbala.Sa kojom lakoćom je taj postizao golove a protivnike dovodio do očaja.

Bokserski leptir sa žaokom ljute pčele, sportski baletan ubojite pesnice, jedan jedini Muhammad Ali.

Plivački div,nedostižni junak svih prvenstava,plivač, Michael Phelps.

Medju njima počasno mesto zauzima niko drugi nego naš Čavke – Milorad Čavić. Pola srca je njegovo,jedno srce je za narod, za Srbiju. Intelektualac, vitez hrabrosti,legenda. Neću da grešim dušu, imamo mi još mnogo odličnih sportista ali ako bih morao jednog da biram to bi bez razmišljanja bio Čavke.
U subotu pliva protiv Phelpsa,navijaću celim svojim bićem pa sta ako i ne pobedi, daće on celog sebe bez ostatka, znamo mi to svi i to će biti dovoljno.

Zamalo ne zaboravih za onu drugu polovinu srca,nju je namenio lepim devojkama,zbog toga ga još više cenim

Pošalji "LJudi sa dva srca" na Facebook Pošalji "LJudi sa dva srca" na Google Pošalji "LJudi sa dva srca" na My Yahoo! Pošalji "LJudi sa dva srca" na Live Pošalji "LJudi sa dva srca" na MySpace Pošalji "LJudi sa dva srca" na Twitter Pošalji "LJudi sa dva srca" na Digg Pošalji "LJudi sa dva srca" na del.icio.us

Ažurirano 29.07.2009. u 12:15, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Миле саКлисе (avatar)
    лепо речено
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Миле саКлисе - хвала пријатељу
  3. petrana (avatar)
    Muhamed Ali
    ps. i jedan sto je imao nadimak Pele
  4. SibirskiTigar (avatar)
    petrana -
  5. LJILJA MMM (avatar)
    lepo Tigre
  6. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - hvala

7. gagili48 (avatar)
    Kako imamo isto misljenje!!?? PELE, Mohamed Ali tj. Kasijus Klej su mi omiljeni sportisti od detinjstva...BRAVO tigre...
  8. Bel á Ra da (avatar)
    МИЛОРАД ЧАВИЋ - СРБЕНДА НАД СРБЕНДАМА !!

Чова који има даму!!
  9. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - drago mi je da nam se podudaraju misljenja,hvala
  10. SibirskiTigar (avatar)
    Bela Ra da - najveci medju veilkim
  11. Миле саКлисе (avatar)
    Чуо сам за изајву Тефила Стивенсона када су му нудили да пређе у профије и да одради меч са Клејом тј Алијем
    нуђене су му за то време огромне паре

"Више волим да са Кстром пупушим хавану ,него све ваше паре"
  12. SibirskiTigar (avatar)
    Миле саКлисе - поштујем његов став а можда се некад због тога покаје а можда није могао другачије да каже,чудна су то времена била.Данас изгледају мало другачије али не много
  13. petrana (avatar)
    Afrikancima je u Americi nametnut krst, a to nije Krst; i njega se odrekao Muhamed Ali. Time se odrekao i zemaljskog blaga.
  14. SibirskiTigar (avatar)
    petrana - svojom voljom je to uradio
  15. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    [YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/hSTivVclQQ0&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/hSTivVclQQ0&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
  16. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - dobar izbor
  17. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    hvala:)
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Bio sam u pravu kada sam napisao ovaj blog. Ej,oborio svetski rekord u plivanju. Koliko ima jos ljudi ne u Srbiji nego celom svetu koji su oborili svetski rekord u plivanju? Svaka cast MAJSTORE