TATOO - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

TATOO

Oceni ovaj blog

Na spratu gde radim ima nekoliko koleginica koje vole o svakom da znaju sve i što je interesantno sve i saznaju. Kako,nemam pojma, mada često vidim kako se nešto sašaptavaju,šuškaju,kriju se dok pričaju. Znaju one i ko se sa kim,kada i gde tajno sastajao i one stvari radio. Malo su zrelijih godina,oblače se po poslednjoj modi,mirišu ko parfimerija, lepo ih je gledati ali samo dok ne otvore usta jer odmah dobijem potrebu da napustim prostoriju u kojoj se one nalaze...
E, baš kod jedne od tih ulazim u kacelariju a ona se raskomotila za stolom a u ruci drži jedan od onih časopisa gde se sa naslovnih strana smeškaju lepi muškarci,obično sportisti koji demonstriraju snagu svojih mozgova smeštenih u bicepsima i onih koji su se vratili iz tamo nekih Amerika pa sad ističu kandidaturu na visoke državničke funkcije jer su se oni zaboga tamo nakupili pameti koja se meri u kilometrima zelenih novčanica...

I kaže mene koleginica, ti nisi nikakav frajer, dok gleda u one bicepse...što rekoh,šta mi fali? ....a ona onako kao iz topa, fali ti tetovaža, pogledaj ovog lepotana kakav tatoo ima.
Bogami, složih se, ima,samo ja nešto ne ljubim te sličice više volim kad sebi priuštim neki dobar akvarel kome ću da se divim obešenom na zidu a ne na ramenu nekog muškog tela. Što se i ti ne istetoviraš, navalila ona na mene, znaš da bi onda bio cool....ma ne mogu da izdržim bol,počeh ja da vrdam ne bi li je izbegao ali ne vredi, narsće bre ko kobac.
Ja ću da te svaki dan ljubim u tetovažu da ti ublažim bol,obećavam pred svima,navalila...jel hoćes,hoću,zakuni se,kunem se.........

I evo vratih se od jednog tatoo majstora, zakazao sam tetoviranje,vala izdrzaću sve jer hoću da mi koleginica ljubi u tatoo. Takva se ponuda ne odbija. Razmišljao sam šta da istetoviram i gde i odlučio da na guzi istetoviram miša koji ulazi u otvor (zna se koji)
Mogu da zamislim koleginicu i njen izraz kad pred svima budem zatražio da ispuni obećanje

Pošalji "TATOO" na Facebook Pošalji "TATOO" na Google Pošalji "TATOO" na My Yahoo! Pošalji "TATOO" na Live Pošalji "TATOO" na MySpace Pošalji "TATOO" na Twitter Pošalji "TATOO" na Digg Pošalji "TATOO" na del.icio.us

Ažurirano 19.01.2011. u 13:12, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Slovenska (avatar)
    "...više volim kad sebi priuštim neki dobar akvarel kome ću da se divim obešenom na zidu..."

E,sad sto se tetovaze i koleginice tice...tu nemam komentar...Sala je,znam,ali dobro smisljeno mesto za tatoo,nema sta.

Lepo napisano Tigre.
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Slovenska - hvala
  3. Гурије (avatar)
    За татууу чиста десетка, синовац !

4. LJILJA MMM (avatar)

pade mi nešto na pamet........ali ovo je javno mesto pa nije zgodno, a ni uputno da izgubim stečenu mi reputaciju ozbiljne žene.........
    Sjajno Tigre........
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Гурије - хвала
  6. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJO - slobodno pitaj,moze i pp
  7. gagili48 (avatar)
    INTERESANTNO tigre...Pa nek te poljubi u...to mesto...
  8. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - mislis kao i ja
  9. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    LJILJO - slobodno pitaj,moze i pp

pa da misliš onda kako sam neozbiljna hahahaha
  10. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - nema stida,nema srama
  11. Миле саКлисе (avatar)
    Па јел маље болело док је љубила?
  12. LJILJA MMM (avatar)
    Citat Original postavio SibirskiTigar
    LJILJA - nema stida,nema srama
    još i da ti poverujem
  13. Cicoka (avatar)
    Vidi sibirac duso,nesto mi je tu zafalilo,znas li sta?
    Mudrost tvoja koje imas i drugima da podelis i diplomatija.Nije mudrost zahebati nekoga vec je mudrost posramiti ga,trebao si a nisi i tako se ti ne bi morao izlagati bockanju tatua a veruj da provokacije ne bi vise bile aktuelne kod dragih koleginica.Oprosti na iskrenosti-to je jace od mene.
  14. lady_D (avatar)
    hahhaaahh,pa kolega nisi ti uopšte naivan ....
    kao nećeš ...pa ono pravo u "centar"
    po tvom ,izboru ....mami tebe taj tatoo
  15. SibirskiTigar (avatar)
    Mиле саКлисе - још није љубила
  16. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - tvoja volja,necu da mislim da si neozbiljna jer ti to nisi
    Ažurirano 28.07.2009. u 16:12, autor: SibirskiTigar
  17. SibirskiTigar (avatar)
    Cicoka - cenim tvoju iskrenost
  18. SibirskiTigar (avatar)
    lady_D - mislis da je to nesto sto sam zeleo, samo sam trazio razlog? Moguce
  19. MicaPica (avatar)
    hahaha zanimljiva pricica al mislim ja da ces ti mozda i morati da se tetoviras ako mislis te neko ljubi tu a koleginice ne misle da si dovoljno cool :D
  20. red riding hood (avatar)
    hahahhahah i ja imam komentar ali je toliko bezobrazan da nema smisla pisati ga..ali svaka tebi cast...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja