MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

LadyDydy

MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo

Oceni ovaj blog
Pred sezonu monsuna jedan starac kopao je rupe u svojoj bašti. »Sta radiš?« pitao ga je sused. »Sadim mango«, odgovorio je starac.
»Zar misliš da ćeš stići da probaš plodove?«
»Ne, tako dugo neću poživeti, ali drugi hoće. Palo mi je na pamet da sam čitavog života jeo mango koji su drugi sadili. Ovo je moj način da im zahvalim."
[ATTACH=CONFIG]356064[/ATTACH]
Priložene sličice Priložene slike

Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na Facebook Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na Google Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na My Yahoo! Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na Live Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na MySpace Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na Twitter Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na Digg Pošalji "MANGO ZA POTOMKE....Antoni De Melo" na del.icio.us

Ažurirano 21.07.2015. u 12:24, autor: LadyDydy

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Bel á Ra da (avatar)
    Браво! тако се ваља.
  2. Say it right (avatar)
    Bravo za izbor, De Melo je jedinstven
  3. gagili48 (avatar)
  4. LadyDydy (avatar)
    Hvala Vam puno , sto me posecujete i ostavljate komentare !Zadovoljstvo je biti "u drustvu " istomisljenika :zurka: , a svima toplo preporucujem "Damare " :tick: od A D Mela
  5. SibirskiTigar (avatar)
    Bravo
  6. djurdja5 (avatar)
    Kako je to lepo
    ostaviti iza sebe nešto!
  7. LadyDydy (avatar)
    Ako ima jos neko da nije procitao"Damare"od Antoni De Mela,i ne zna sve price njegove napamet,
    sta je propustio moze da pita mene i nasu dragu,prefinjenu,postovanu,pravicnu Majku blogersku Soradze! :)

:bye: