изгубљено време - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

изгубљено време

Oceni ovaj blog
Сањала сам једно изгубљено време бола и очаја, походила у сузама се пробудила.

Бол се пролама кроз опустелу душу од страха и ослушкивања, од стрепње за најмилије.
У мрачном кутку моје земље с' пушком у руци док бомбе трескају и ракете злокобно фијучу а митраљези штекћу, ватром овенчани. Смрт сумануто јури , једва постизава, дела суноврата и помрачења ума. Одмора нема, стужило јој се од младости коју на олтар приноси, више их и не броји.
Не мерим време сатима, данима, ноћима. Лутам у простору растргана. Боле ме помисли, ужас од вести, пале ми куће самртници у души. Далеко на југу на Косову он у блату чучи, кроз мушицу противника чека. Молитву бесконачну изговарам, увезујем почетак с'крајем и сузама је купам неутешним.
Први метак покосио је најбољег друга, са смрћу у рову са болом у срцу , са тугом у души, замућено кроз мушицу гледа , мету не види од суза. Други метак врео оштар тело му је саломио, крвљу потопио.
Бол сам осетила јаук пустила моја љубав ничице пала је и борба за живот за окуцај срца почела је. . Боже то је сан! ... Из постеље пренута устајем у оку ми сузе не исплакане. . .у срцу ми немир и бол оживљени

Pošalji "изгубљено  време" na Facebook Pošalji "изгубљено  време" na Google Pošalji "изгубљено  време" na My Yahoo! Pošalji "изгубљено  време" na Live Pošalji "изгубљено  време" na MySpace Pošalji "изгубљено  време" na Twitter Pošalji "изгубљено  време" na Digg Pošalji "изгубљено  време" na del.icio.us

Oznake: rat vreme bol
Kategorije
nešto lično

Komentari

1. gagili48 (avatar)
    PELY...
  2. SibirskiTigar (avatar)
    to ce mo vreme jos dugo sanjati i nikad ne smemo zaboraviti.
  3. mesecevojezero (avatar)
    svaka sekvenca u tvojoj prici,ima pecat realnosti,odlican size i jaku emocionalnost.Dopada mi se kako ozivljavash "izgubljeno vreme"kao pecat koji se ne spira nijednim,nikakvim vremenom
  4. LJILJA MMM (avatar)
    samo mogu da se poklonim rečima tvojim