A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MISTERIJE

A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA

Oceni ovaj blog
Vidite stvar je u tome da ja živim sa tim. doživjela sam da vidim duhove i doživjela sam i da neko baca vračke na mene. ali neznam kako i šta dalje. Nekad stvarno pomislim da sve to možda umišljam, a nekada bude tako stvarno da gotovo poludim.Pokušavam uspostaviti kontakt sa njima., trenutak bi pričala sa njima, aonaj drugi nebi. Uhvati me panika. Prije nekoliko dana mi se dogodilo to da sjedila sam na fotelji u dnevnom boravku. Bila sam sama u kući. Tišina i ja onako opuštena. Osjetila sam prisutnost druge osobe , ali naravno da nije bilo nikoga. To je bila meni draga osoba nisam je vidjela ,ali jasno mi dopire njezin glas. Upozorava me na nešto. razočarana je u mene. Ja neznam što da kažem. U tom trenutku osječam pritisak u plučima , nekakvu nelagodu nešto jako čudno. Kao da je nešto ušlo i tako i izašlo iz mene. Počela mi je curiti krv iz nosa , a te osobe više nije bilo. Ja neznam šta i kako dalje. Ja trebam pomoć od osoba koja imaju takva iskustva i žele mi pomoći. Znam samo da ih nekako dozovem, a neznam komunicirati sa njima. Često mi se javljaju, ali kako rješavati to. Neki su mi rekli da se klonem tih stvari, a neki da sam nasljedila dar. Kakav dar? Kada nitko u mojoj familiji nije imao taj dar. Jedino daleki , daleki rođaci. Navodno se takve stvari prenose sa koljena na koljeno i tako četrnaest pokoljenja.Dali je to to ? Stvarno neznam, jer ako nešto o tome neko zna ja ga od srca molim da mi kaže ! Unaprije hvala !

Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na Facebook Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na Google Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na My Yahoo! Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na Live Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na MySpace Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na Twitter Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na Digg Pošalji "A SADA TREBAM VAŠU POMOĆ OKO OVIH STVARI O DUHOVIMA" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. marta5 (avatar)
    [URL="http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1015655491164.2357.1818415271&type=1#!/photo.php?fbid=1046391459544&set=a.1015655491164.2357.1818415271&type=3&theater"]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.1015655491164.2357.1818415271&type=1#!/photo.php?fbid=1046391459544&set=a.1015655491164.2357.1818415271&type=3&theater[/URL]

na ovoj fotografiji se vidi u pozadini nešto .. uglavnom ja sam bila sama u prostoriji kad sam se slikala. a sad vidim da ipak nisam bila sama. preciznije se vidi kad se uveca fotografija , desno na ogledalau i gore u desnom kutu...