Svako ima prava na osmeh... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Hexy Love od srca... ;)

Svako ima prava na osmeh...

Oceni ovaj blog

Svako ima prava na osmeh

Svako ima pravo na osmeh, jednostavno znam, tako nam je suđeno...
Imala sam jedan veoma težak period u svom životu...Baš onako mračan...
To pripisujem depresiji post porodiljskoj...Nije ni malo naivna stvar...
Bio je to period posle porođaja sa drugim detetom...
Depresija, jedan mračan tunel, iz koga sam sama uspela da izađem nazirući daleku škiljavu svetlost...
Sve u svemu dešavalo mi se da se zagledam u jednu tačku i tako piljim kao hipnotisana...
Osećala sam se usamnjeno u prostoriji punoj ljudi...
Trajalo je to moje stanje bar 2-3 godine, obavljala sam ja sve svakodnevne potrebe...ali kao robot...

Muž i ćerka su mi bili ogromna podrška u svemu...

Iz te tame me je trgla jedna stvar tj. jedno malo biće, moj sinčić Mihajlo zvani Mika...
Kada bi me video zamišljenu , svaki put bi me vukao rukicom za rukav i pitao bi me nešto...
Mislim da ću mu do kraja svoga života biti zahvalna na tom ´´spašavanju´´ i buđenju...

Bilo da je lep i sunčan dan, oblačan i kišovit, zimsko snežan...
On, moj sinak koji je tada imao već 3-4 godine, imao je običaj da kada ujutru ustane,
pogleda svojim lepim plavim okicama kroz prozor i kaže mi uz osmejak na licu :

´´ Mama, jel da da je danas divan i lep dan...Danas je moj srećan dan...´´

Eto i sada dok ovo pišem suze mi teku niz lice...
Mislim da moj Mika nikada neće biti svestan da me je spasao mraka...
Od tada svaki dan živim kao da sutra ne postoji...
zezam se sa decom maximalno,volim ih i pokazujem im to da znaju...
Mužu govorim da ga volim kada god mi padne napamet !!!
Moj mali sinčić mi je vratio osmeh na lice...

On je moj heroj ...

Eto , to je jedna od pričica iz mog života...

Helena...

Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na Facebook Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na Google Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na My Yahoo! Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na Live Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na MySpace Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na Twitter Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na Digg Pošalji "Svako ima prava na osmeh..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)

za hrabrost tvoju i njihovu
  2. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    :klap::klap::klap:

:)
  3. Slovenska (avatar)
    Hexy Love cestitam na pobedi koju si izborila svojom snagom i uz pomoc malenog Mike i porodice.
    Bila sam u prilici u mom zivotu da se susretnem sa strasnim (ne)delima koje izazove post porodjajna trauma.Ko nije doziveo ( kao Hexy Love ) ili osecao,video,svakodnevno slusao nemocan da pomogne ( kao ja )...mozda nikada nece do kraja da razume to razaranje uma i tu prazninu.

Kao i Hexy Love i moja Julijana ( Juca ) je pobedila i sada je mama koja poznaje i voli svoga sina.

Ponovo...sve cestitke na snazi , Hexy Love

4. gagili48 (avatar)
    Bravo Hexi na ispricanoj prici...Divna i poucna...Najbolje je sam se izboriti sa tom vrsto depresije svojom snagom volje, a ti si je dobila uz pomoc sina Mike...
  5. Romanticus (avatar)
    predivno..
  6. Hexy Bee (avatar)
    Hvala Vam dobri ljudi, kada čovek prođe kroz takvu tamu, onda nauči da ceni život još više...

7. Миле саКлисе (avatar)
    Komšika ,deca su snaga i svetlo
    evo opet link od juče
    http://www.youtube.com/watch?v=wzv5VzP_uQg
  8. Cicoka (avatar)
    Svako crpi snagu iz necega da bi opstao i da bi se mogao dati-ti si to crpela iz osmeha,slucajno to radim i ja vec 30 godina,crpim snagu iz osmeha i i njemu je vracam.Zivot pise romane.......