Da li lepotice spremaju podvarak? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Da li lepotice spremaju podvarak?

Oceni ovaj blog

Dosta vremena prođe kako nam se tenis uvuče u kuće. Svi smo postali stručnjaci,navijamo po običaju, psujemo,radujemo se....Naše teniske uzdanice lepo napreduju Boga mi u svakom pogledu. Koliko zarađuju to nije tajna a i može da se vidi na zvaničnom sajtu teniske federacije. Lepo se zbavljuju, posećuju koktele, prijeme, televizije pa i o tome ne mora ništa da se piše, tu su žute novine koje ne propuste ama baš ništa. Zna se ko su naši najpoznatiji teniseri a sa njima uz rame idu i Nadal i Federer. Hvala Bogu zdravi su momci, lepi, bogati, potvrđeno da ne naginju ka osobamam istog pola, imaju lepe devojke.
Da ne grešim dušu,sve su lepe a znam da će mo se kao i uvek mimoići u mišljenjima čija je lepša... ta ljudi smo, šta fali a i ukusi su nam različiti, mada to uopšte nije važno jer su one njima najlepše.
Međutim mene jedno drugo pitanje muči: da li znaju da spremaju podvarak?
I moja Maki mnogo vodi računa o sebi i te kako al' kad pristavi podvarak i komšiji ide voda na usta.

Sad može neko slobodno da me pita a šta te se tiče. Ama ne tiče me se, nego sam znatiželjan?

Đoković

Zimonjić

Tipsarević

Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na Facebook Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na Google Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na My Yahoo! Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na Live Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na MySpace Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na Twitter Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na Digg Pošalji "Da li lepotice spremaju podvarak?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. Миле саКлисе (avatar)
    Ažurirano 22.07.2009. u 22:36, autor: Миле саКлисе
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Program nije prihvatio još tri slike pa ću ih postaviti kroz poruku

Troicki
  3. SibirskiTigar (avatar)
    Bozoljac

4. SibirskiTigar (avatar)
    Nadal i Federer

5. SibirskiTigar (avatar)
    Миле саКлисе - и пасуљ
  6. Say it right (avatar)
    Ja bih za Troickog sve spremala

Volim tvoj blog 5
  7. SibirskiTigar (avatar)
    saytright - hvala,mogu samo da pozelim da ti se to i ostvari
  8. REVELIN (avatar)
    Ma nije sto su nase......al' sve lepe....pa da
    oprostimo za podvarak i pasulj.....ne ide bez proje
  9. SibirskiTigar (avatar)
    REELIN - ne moze covek da kaze nista,vidi kako su lepe i nezne,nek kuvaju malo muski,sta fali
  10. REVELIN (avatar)
    Ma njima nece nista hvaliti.....ali meni hvali V :...vrci mi slovo
  11. SibirskiTigar (avatar)
    Revelin - vrćem
  12. LJILJA MMM (avatar)

Kako li ti padnu na pamet ovako savršene ideje........za mene ostaje i dalje tajna
  13. vilijem vilson (avatar)
    Evo 5.
  14. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - nema tu nikakve tajne,procitas neku zutu stampu i vidis kako neka lepotica dobila avion od muza za rodjendan(ne mislim na ove sa ovih slika) i eto ti ideja
  15. SibirskiTigar (avatar)
    vilson - hvala
  16. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    one samo jedu salatu

[IMG]http://www.attrappe.de/images/product_images/info_images/1111_0.jpg[/IMG]
  17. Vodka (avatar)
    Ma znaju, samo se prave. I ja sam tako jednom, rekla da ne znam da ocistim ribu, iako sam znala, i vise mi nikada nisu trazili da je ocistim, ali mi je uvek donesu da je pripremim.
  18. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - salatu za lepsi ten
  19. SibirskiTigar (avatar)
    Vodka - i ja mislim da se prave al' kad se moze...
  20. gagili48 (avatar)
    Malo se prave, malo ne...jer, zasto bi one to pripremale kad sve ima u restoranima za PARE!...a one ga imaju... tigre...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja