Брза вожња


Oвде има веома, екстремних сцена, само да упозорим унапред.

Данас сам са прозора видео 2 аутомобила са два момка унутра, како "бесно" возе и ваљда се тркају једном малом прашњавом улицом. Ретко чему дајем дозволу да ме изнервира. Али од таквих ствари побесним!

Ово је веома поучан клип за возаче, пешаке, и све који учествују у саобраћају, посебно за оне који верују да ће брзом вожњом стићи негде "на време".

То данас није први пут да видим тако нешто. То је ужасно, посебно кад отворите новине и видите све те трагичне случајеве на нашим путевима и улицама.

Тако, да, ма шта било, и на ма који догађај да касните, молим вас да возите спорије, пажљиво и како је прописано.
 
Nijesam mogla da odolim , o tome ja pricam."Ne brze od zivota"Iz mojeg dvorista svakog dana po nekoliko puta izadju bar troje kola ,ide se na posao ide se za raznim potrebama, samo ja pratim i pricam .
Polako sine ...I onda sam "biserka"a ja samo hocu da ih sacuvam te psihicke sekunde koja moze da im promijeni zivot iz korijena .Zato vozite polako da stignete gdje ste krenuli zivi i zdravi.:)
 

Back
Top