Message in a bottle - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

priče o malju i čekiću

Message in a bottle

Oceni ovaj blog
Sunce je već odavno izašlo kad se Alipak izvukao iz svog igloa i izrezao rupu u ledu maštajući da upeca kakvu mladu foku, a ako bude imao sreće možda i morža...

Gleda on tako u strunu kako nestaje u dubinama kad se ova najednom zateže i poce da cima.

"Ura!" povika Alipak u sebi i naže se ka otvoru da bolje prihvati ulov, kad ga po sred čela spiči čekić ajkula sa flašom medju zubima i S.O.S. porukom u njoj - "koliko ima da se pliva do Parastosa?"

Pošalji "Message in a bottle" na Facebook Pošalji "Message in a bottle" na Google Pošalji "Message in a bottle" na My Yahoo! Pošalji "Message in a bottle" na Live Pošalji "Message in a bottle" na MySpace Pošalji "Message in a bottle" na Twitter Pošalji "Message in a bottle" na Digg Pošalji "Message in a bottle" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. muadib (avatar)
    nije lose, zbg toga na dalekom severu i nema vrana na parastosu da menjaju gumicu svakodnevno a brate i Grcka je mnooogo daleko!
  2. muadib (avatar)
    ja sam ,majke mi
  3. boogie wogie (avatar)
    pa dobro čoveče..ko im menja gumice?
  4. muadib (avatar)
    pa kako ko ? Obicno bu trebalo da im menja covek specijalista onaj sto je specijalizirao sve u vezi vulkana, dochem mogu i one same izmedju sebe onako iz dosade.
  5. boogie wogie (avatar)
    to između sebe mi je razumljivo..i, kad smo već kod toga, ima Mujo jedno iskustvo na tu temu..

Toga popodneva, gos'n sudija je čitao predmet:
    "Dana tog i tog, izvršena je teška provala u Savezni Zavod za mere i plemenite metale..bla bla.bla...

Istagom je utvrđeno da je provalu izvršio napred imenovani Mujo bla bla bla..zarad otkrivanja poverljivih podataka, a u cilju dobijanja novih i retkih legura čelika bla bla bla.."

"Optuženi, kako se izjašnjavate?" upita sudija.

"Kao vodoinstalater - gumičar" reše Mujo i podignu levu obrvu
  6. Betty (avatar)
    kakav je ovo Bolivud ...