Doza (ne)normalnosti - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Freiya

Doza (ne)normalnosti

Oceni ovaj blog
Htela ja to da priznam ili ne, al jedno je cinjenica: opasno je ostaviti me samu! Eto, moje uloge danas su eskalirale od pateticne devojke koja umire za svojim deckom koji je otisao na more do lake devojke (da ne upotrebim bas neki gori izraz za samu sebe ) kojoj nije nikakav problem da izadje sa svojim bivsim "deckom" koji je u prolazu kroz Beograd. E sad, kad bi se ovaj blog zavrsio na ovome, verovatno bi svi pomislili: evo je jos jedne sto misli da vara kad samo skrene pogled sa svog decka. Eh kamo srece da je tako!
Na moju zalost, a verovatno na vasu "srecu" ili bolje da kazem zadovoljstvo, moja prica se ne zavrsava na tome- jer da se sve samo tako zbilo ne bih imala nista iole interesantno da podelim sa vama (zato sam i rekla na vase zadovoljstvo- da ne bude zabune ).
Elem, izasla sam sa tim deckom planirajuci samo jedno pice da mi prica kako mu je tamo, sta radi, kakav je grad, itd. Dosta sam fascinirana njime kao osobom jer je odlucio da prati svoj san koji je dosta umetnicki- zamislite instruktor aregentinskog tanga...ahhh...prosto ocaravajuce zar ne? Osim toga, ima nesto toliko privlacnog kod njega da mi je jako tesko da ostanem ravnodusne svaki put kad ga vidim! Ali ipak, smatrala sam da sam se sad ozbiljno zaljubila i da mi on prosto nece biti interesantan...
Malo sutra! Ko da ne znam samu sebe!!! Cim sam ga videla znala sam da ako bude nesto probao da necu moci da mu odolim, naravno da sam razmisljala o svom decku, ali nekako evo i dok sve ovo pisem, verujte mi nemam nikakav osecaj krivice!! Pa kako je to moguce?
Hmm ima par razloga: ok prvi i najbitniji nismo nista ozbiljno uradili- malo smo se ljubili, malo sto bi rekli ovo ono, ali to je to; drugi jer ide za dva dana nazad i ko zna kad cemo se videti- mislim te njegove price kako ja treba da dodjem tamo, kako ce on da dolazi ovamo, obesis macki o rep; treci...hmmm, znam da sam imala jos neki razlog al sad ne mogu da ga se setim...
U svakom slucaju i ova dva su dosta jaka, prosto sam od pocetka znala da je to sad i ko zna kad (rekla bih i nikad vise, ali znajuci mene, bolje da ostane na ko zna kad).
Bilo kako bilo, vratila sam se kuci- uspevsi da obuzdam i sebe i njega (sto verujte nije bilo nimalo lako!!), znam da sutra necu hteti da se vidim sa njim (iako ce on verovatno insistirati)- i opet sedim i cekam da mi moj dragi pise sa mora!!
I onda kad mi neko kaze: ma nemoj da se sekiras ako je zaljubljen u tebe (a jeste to se vidi) onda nece sigurno nista; meni se odmah stomak prevrne jer shvatam da to ponekad ne mora ama bas nista da znaci.
Tako da nastavljam da pratim slogan: sta se desilo na moru ostaje na moru; ili ti sto manje znas to manje boli ( ali nemoj slucajno da saznam, onda si...obrao bostan )
I tako, od devojke koja se ponasa ko da nema decka, za manje od 4 sata sam presla opet u devojku koja zabrinuto blene u mobilni cekajuci da se pojavi ta carobna poruka...
Nenormalnost zasigurno- samo kolika??

Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na Facebook Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na Google Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na My Yahoo! Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na Live Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na MySpace Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na Twitter Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na Digg Pošalji "Doza (ne)normalnosti" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano