U potrazi za pravim... - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

Freiya

U potrazi za pravim...

Oceni ovaj blog
...Blogom! Verovali ili ne, trazim pravi blog pa evo vec ravno 4 meseca! Na jednom gde sam ranije bila- svi su otisli! Postalo je dosadno, monotono... A nema nista goreg nego kad na blogu postane dosadno! To mu onda dodje kao nekada pisanje dnevnika- a to mi je uvek lepse da radim sa olofkom i lepom sveskom nego ovako da kuckam nesto sto znam da niko ni nece procitati.
I posto je taj blog gotovo zamro, odlucila sam se da trazim nov kutak. Vi koji ste vec duze vreme ovde, verovatno vam zvuci cudno sto se nisam odmah setila Krstarice, ali verujte mi, ni sama ne znam kako mi je danas pala na pamet a i kako mi proteklih dana (meseci) nikako nije padala na pamet!
Mozda nekima zvuci ludo, ali nakon ove silne potrage dosla sam do zakljucka da je pronalazak pravog bloga gotovo jednak pronalasku decka! Dok se upoznas, pa vidis dal ti odgovara, pa dal je aktivan kolko treba , pa kakvi su ostali prijatejli na blogu, prodje citava vecnost, a najgore bude kad shvatis da to ipak nije to to... Sva sreca pa ovde je ceo taj proces ipak malo brzi, ali ne i laksi...
Bilo kako bilo eto i mene ovde i za sad je bas lepo

Pošalji "U potrazi za pravim..." na Facebook Pošalji "U potrazi za pravim..." na Google Pošalji "U potrazi za pravim..." na My Yahoo! Pošalji "U potrazi za pravim..." na Live Pošalji "U potrazi za pravim..." na MySpace Pošalji "U potrazi za pravim..." na Twitter Pošalji "U potrazi za pravim..." na Digg Pošalji "U potrazi za pravim..." na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. lider (avatar)
    E pa dobro ti nama dosla.
  2. Freiya (avatar)
    Zahvaljujem )