Potonule su mi sve lađe - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

Potonule su mi sve lađe

Oceni ovaj blog
Molim za oproštaj. Neznam gramatiku, ali učim...i trudim se! Hvala.
Potonule su mi sve lađe, srušene sve kule. Kompas sam izgubila, u mračne vode zaplovila.
Spasila sam lenger nade. U čamcu sam malom, krhom.Samo galebovi saputnici nadleću, tišinu i šum valova kricima prepliću. Suze moru predajem, da ih čuva, da pamti okršaje životne, ljute.
Hvatam vesla, s žudnjom i žurbom za napred za novo, bolje sutra . Ostavljam beznađe.
Gledam vesla, lagano klize , svaki zaveslaj me obali bliži, obali spasa, novg početka. Ostavljam na dnu mora jedan životni deo prepun, bogat, smeo. Mislima ga preslažem prebrajam i u srcu evidentiram.
Krah, udar pokleknuo meje... Život po nekad šibne nenadano resko, bol se pamti večno, rana krvari ali ljubavlju isceli...

Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na Facebook Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na Google Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na My Yahoo! Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na Live Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na MySpace Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na Twitter Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na Digg Pošalji "Potonule su mi sve lađe" na del.icio.us

Ažurirano 20.07.2009. u 09:23, autor: pely

Kategorije
nešto lično

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    "Kad kiša pada
    mi pevamo kao ludi,
    jer će uvek posle jedne kiše
    biti nama jedno lepo sunce."

2. LJILJA MMM (avatar)
    Pely, mila..........divno je napisano
    A sad glavu gore.........jer biće bolje
    A i gramatiku ćeš savladati
  3. 1971 (avatar)
    Bol prodje...kao i sreca......nista nije vecno.....pa ni mi.....
    Glavu gore,more da postoji nesto sto ce te privuci obali.....
  4. 1971 (avatar)
    MORA da postoji nesto.....
    P.S. GRESKA
  5. djurdja5 (avatar)
    Svi te uragane preživesmo!
  6. gagili48 (avatar)
    PELY, sama si rekla, rana krvari ali se ljubavlju isceli...DIVNO...