Tri slatke reči - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

MALI TALASI

Tri slatke reči

Oceni ovaj blog

Gde i zašto su se izgubile tri reči koje nam sada zaista nedostaju. Kada bi sada glasali koje su to tri reči,teško da bi smo se složili a sve je više situacija gde su nam one zaista potrebne. Ne znam zašto ih je toliko teško izgovorit a siguran sam da bi mnogima legle kao melem na ranu. Ako već ne umemo da ih upotrebimo u pravom trenutku onda predlažem da se donese zakon koji će da precizira situacije kada je poželjno a kada se mora reći HVALA, IZVINI, BRAVO

Pošalji "Tri slatke reči" na Facebook Pošalji "Tri slatke reči" na Google Pošalji "Tri slatke reči" na My Yahoo! Pošalji "Tri slatke reči" na Live Pošalji "Tri slatke reči" na MySpace Pošalji "Tri slatke reči" na Twitter Pošalji "Tri slatke reči" na Digg Pošalji "Tri slatke reči" na del.icio.us

Ažurirano 19.01.2011. u 12:58, autor: SibirskiTigar

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
  1. LJILJA MMM (avatar)
    u pravu si.........možda budemo imali više sreće no pameti pa ih opet pronadjemo
  2. SibirskiTigar (avatar)
    LJILJA - nema nam druge nego da se malo potrudimo
  3. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    plasim se da je to sve do vremena u kojim zivimo.neko mora biti kriv pa neka to bude vrijeme! plasim se da je lakse vrata zalupiti nego reci Izvini, sto znaci po cistoj racunici izgleda da je sve vise dusa bez emocija...... to je katastrofalno............
  4. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - tacno je da je sve ono sto nas trenutno okruzuje donelo neko ruzno raspolozenje ali bi smo mogli samo malo vise da se potrudimo
  5. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    Sibirski mozda si upravu.........:)
  6. REVELIN (avatar)
    .....kod mene su sve tri jasno vidljive,nesakrivene i *nemirne* ,stalno se nesto u prvi red guraju,ne bi li
    bile primecene.....imam jos jednu,da dodam..MOLIM TE...a ni ostale nisu daleko,tu su negde...MOZES LI....AKO TI NIJE TESKO....OPROSTI....,da ne kazem bas sve,neka doda jos neko,neke svoje

BRAVO Sibrski
  7. SibirskiTigar (avatar)
    REVELIN - hvala lepo
  8. SibirskiTigar (avatar)
    NidjeVeze - oboje smo u pravu
  9. gagili48 (avatar)
    Kao i uvek, u pravu si...Pored one dve slatke reci:Volim te, ove tri koje si naveo, postoji mnogo lepih reci na koje zaboravljamo a koje bi život svima oko nas ucinile lepsim...Nažalost, često na njih zaboravljamo i ne upotrebimo ih onda kada treba...Zato je ovo tvoje podsecanje na lepe reci izuzetno korisno tigre...Hvala na tome...
  10. SibirskiTigar (avatar)
    gagili - lepse bi smo se oscali kad bi neke reci vise upotrebljevali
  11. pely (avatar)
    Dobrota odoleva svemu a sama je neodoljiva .
    Hvala, molim, izvoli, bravo, oprosti, izvini
    su verne podanice dobrote.
    Široko srce,
    sposobnost da volimo,
    tolerišemo i razumemo
    omogućuje da kvalitetno živimo.

Komunikacija je odraz duše našeg bića u uhu i oku sabesednika.
    Pely
  12. SibirskiTigar (avatar)
    pely - bilo bi divno kada bi smo uvek mogli da premerimo reci pre nego ih izgovorimo
  13. lunao (avatar)
    tigre ti uvek znas na pravi nacin da privuces paznju i zato sto si takav ,HVALA,jos imamo mnogo da ucimo
  14. SibirskiTigar (avatar)
    lunao - lep ti avatar
  15. vilijem vilson (avatar)
    Bravo. Izvini jer me ne bi jedno vreme. Hvala na svemu. 5.
  16. SibirskiTigar (avatar)
    vilson - hvala, dobro jeda si opet sa nama
  17. DUNJA W (avatar)
    BRAVO TIgre i HVALA ti...I VOLIMO TE jer znas da upotrebis ove reci,jer si tako divan i poseban i jer nas uvek odusevis i obradujes svojim tekstovima....IZVINI preskacem ovaj put.))))
  18. SibirskiTigar (avatar)
    Isecret - HVALA
  19. mesecevojezero (avatar)
    Svratih da vidim shta radish?
    valjda ste mi svi slatki ...al idem redom
    "Nije teshko biti -fini"; "Sve jeste stvar kulture i domaceg vaspitanja"

ps.Pored ovih kurtoaznih shto i jeste motiv ovog posta,licno mi je najteza i najvaznija rec :OPROSTI!
    Nju najmanje koristimo iz raznoraznih razloga a tako je bitna za nashu srecu.
    Pozdrav tigre i sve najbolje...dopada mi se nacin na koji postavljash vazne i ne vazne stvari
  20. SibirskiTigar (avatar)
    mesecevojezero - HVALA i slažem se sa tobom,vemo retko izgovarmo OPROSTI, to je još jedna od reči koju bi smo morali cešće da upotrebljavamo
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja