Kiša - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Kiša

Oceni ovaj blog
Opet kiša...Kad god začujem dobovanje kapi po prozorima poželim isto:da se ušuškam u nečiji zagrljaj,da slušam njegovo ravnomerno disanje i ujednacene ritmove srca....Da ćutimo i slušamo kišu kako pada....Reči postaju suvišne jer se tako dobro razumemo, da u tom trenutku i nisu potrebne...Grmi,seva,kiša postaje sve jaca,a ja se osećam tako sigurnom i zasticenom....Noću,bilo bi lepo tako zaspati,jutrima - probuditi se,lenjo se protezati u krevetu....A kada padaju topli letnji pljuskovi,istrčati na kišu i ljubiti se....
Lepo zvuči,ali ko zna kad i ko zna gde...Možda u nekom drugom zivotu....Jer izgleda da ''mnogo'' ocekujem u ovom...

Pošalji "Kiša" na Facebook Pošalji "Kiša" na Google Pošalji "Kiša" na My Yahoo! Pošalji "Kiša" na Live Pošalji "Kiša" na MySpace Pošalji "Kiša" na Twitter Pošalji "Kiša" na Digg Pošalji "Kiša" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. LJILJA MMM (avatar)
    Ponekad mi se čini da nam je rodjenjem majka stavila u ruke prazan papir i olovku uz reči „Ispiši svoj život dete“.
    Piši.......ali na novom listu
  2. DUNJA W (avatar)
    Lepo si ovo napisala Ljiljo....Pisem...po ko zna koji put...Ali ponekada se umorim od nadanja....
    Hvala....
  3. *Purple Baby* (avatar)
    Nemoj nikada da se umoris od nadanja,jer nada je ono sto nas posle ljubavi drzi u zivotu.
    Padace kise a ti ces naci utociste u necijem zagrljaju,znam to.
    Osetila sam to...osecam i sada...lepo je i lepo si to opisala.
    Samo covek je proklet,sada kada imam s kim da cutim,ja zelim vise...Pokusavam da savladam osecanja da sacuvam to sto imamo,jer tesko je pronaci nekog s kim se razumes ,bez i jedne reci.
  4. SibirskiTigar (avatar)
  5. DUNJA W (avatar)
    Baby,hvala....Nadam se da cu jednom ovde pisati samo lepe i vesele recenice.....Tebi zelim da pronadjes sve sto zelis u toj osobi s kojom se razumes tako dobro...
    Sibirski Tigre,hvala ti....Ove note me smiruju i ko melem su na ranu....
  6. djurdja5 (avatar)
    Kiše su vremena za čekanje (da prođe oluja )
    za razgovor sa sobom za odsanjani još koji san.

7. DUNJA W (avatar)
    Djurdja hvala, i za lepu slicicu i za komentar....Lepo si ovo srocila...