astroljubavi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

red riding hood

astroljubavi

Oceni ovaj blog
yyyyyyyyyyyy

Pošalji "astroljubavi" na Facebook Pošalji "astroljubavi" na Google Pošalji "astroljubavi" na My Yahoo! Pošalji "astroljubavi" na Live Pošalji "astroljubavi" na MySpace Pošalji "astroljubavi" na Twitter Pošalji "astroljubavi" na Digg Pošalji "astroljubavi" na del.icio.us

Ažurirano 01.01.2010. u 19:24, autor: red riding hood

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. NidjeVeze®SpetljanaUZivot (avatar)
    [YOUTUBE]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0Mo8mSa7yjg&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowScriptAccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/0Mo8mSa7yjg&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&hl=de&feature=player_detailpage&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="425" height="344"></embed></object>[/YOUTUBE]
    Ažurirano 03.07.2009. u 19:26, autor: NidjeVeze®SpetljanaUZivot
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Ej, Ljubić..pa dobro je dok se uzajamno nervirate. Ne valja kad jedno vuče a drugo se oklembesilo.
    Svidja mi se
  3. red riding hood (avatar)
    hvala vam dame,na podrsci.. sta cu kad je tako kao sto sam napisala..mada i ne bih volela da bude drugacije
  4. Bel á Ra da (avatar)
    sister дао сам ти 10+
    Ažurirano 04.07.2009. u 00:51, autor: Bel á Ra da
  5. red riding hood (avatar)
    Bel Ra ahahahahahahahahhahahahahahaahahahhahaha pa ti mi uvek pogodis misao hahahhaha grasijas
  6. Bel á Ra da (avatar)
    Ažurirano 06.07.2009. u 00:10, autor: Bel á Ra da
  7. Romanticus (avatar)
    Ma device su zakon..Sta mi sve mozemo da istrpimo? I kakve "pacijente".. Mada imamo i mi nase bubice.. A sto se tice bubasvaba..
  8. red riding hood (avatar)
    Vi Device ste mada znate da iznervirate ljude..tu vam dizem kapu analiticni,precizni,tacni i hipohondri...
  9. Romanticus (avatar)
    Cut nekudi...Videces kada se raboli.. Moraces da mu budes mama tada..znam po sebi... To nam je mana..i trudi se da mu uzvracas istom merom kao i on tebi...to je kljuc uspeha...i da imas razumevanja za bubice...
  10. purplegirl (avatar)
    Cim si rekla da ti trazi dlaku u jajetu,odmah sam znala da je u pitanju jedna devica!Iste sekunde!Dobre su one...Imaju neeesto.....Sta si ti u horoskopu?
  11. red riding hood (avatar)
    ja sam ovan podznak vaga hahah pa vi vidite sa kim se kacite hahhahhah