O jednoj ljubavi - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

* * * * * nl

O jednoj ljubavi

Oceni ovaj blog
Držimo se za ruke sjedinjeni. Ja sa njegovom toplinom, on sa mojom toplinom sa mislima između ruku na mestu susreta moje strasti što spava i njegove što je nežno budi. Kupajući se u emociji koja rastapa mi hodamo s jednom nogom po zemlji a drugom međ zvezdama. Dobrovoljno zarobljena u slasti treptanja pripadanja, oboje u svetu unutrašnjem mom i njegovom sjedinjeni, nestvarno preplićemo sa stvarnim.
Ples i zagrljaj nežni, tela u ritam se njišu. Čujem kovača u njegovom srcu: to meni princezi tron on gradi. Dam, dam, dam i danas čujem otkucaj drag.U nekom času našeg zanosa mi Carstvo* ljubavi našli smo.
Carstvu* gde ništa nije nemoguće, gde nema bola, nema suza i nema ugursuza.
Mnogi su vrteli glavom ''Pazi te se , ljubav , neće vas na Zemlji pratiti, zauvek će Carstvom* lutati. Večno će vas dozivati , u snove pohoditi bol na zemlji doneti. Nikada na ovozemaljsko ona , ljubav neće pristati. To su ljubavi što ih zovu: prave, nesretne ali su to ljubavi koje nikad ne umiru i one su večne u zvezdama zapisane.''

Smejemo se zvonko on i ja priči o ljubavi, ta ko je video zla od ljubavi mnogo?
Zajdno smo jaki mi možemo sve. Snaga raste buja u zajedništvu spoj.

..od kud to: da takva ljubav ne može da život na Zemlji prati!? Ne može da drži korak , u pojavnom svetu već da večno u Carstvu* dozivajući luta?!

Vreme na Zemlji otkucava, menja se se sve, i mi smo se menjali a ljubav je u Carstvu* kao cvet nikla, cvet donela i plodove zdušne darovala, punoćom nas ispunila.

Probudili sam se jednog jutra osunčanog, nežno se zagrlili i poljubili... pospano ispod trepuša pogledali i strašno se uplašili...mi smo iz Carstva* iskliznuli.

Od tada zabrinutost je na čelima ispisana, strah i jeza su nas pohodili.
Od tada danima smo jedno drugo spasavali i ljubav po pojavnom svetu tražili. Prve su teške suze nemoći kanule na naše dlanove.
Došlo je vreme tuge, žalosti, pitanja i vreme sumnje.

Ljubav se...

Pošalji "O jednoj ljubavi" na Facebook Pošalji "O jednoj ljubavi" na Google Pošalji "O jednoj ljubavi" na My Yahoo! Pošalji "O jednoj ljubavi" na Live Pošalji "O jednoj ljubavi" na MySpace Pošalji "O jednoj ljubavi" na Twitter Pošalji "O jednoj ljubavi" na Digg Pošalji "O jednoj ljubavi" na del.icio.us

Komentari

1. SibirskiTigar (avatar)
    Sumnja zakopava ljubav
  2. LJILJA MMM (avatar)
    Lepo pely, osećajno i životno. Samo napred
  3. gagili48 (avatar)
    Divno pely...samo sumnja stvara bol...
  4. pely (avatar)
    Hvala svima.

Sumnja je došla
    kada se ljubav nije mogla prepoznati...
    od neverovanja