Vreme za plakanje - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

DUNJA W

Vreme za plakanje

Oceni ovaj blog
Danas je vreme za plakanje,
a oci su bez traga suza
nesto tupo i bolno odjekuje u dusi
samoca iz svakog kuta vreba
a tuga me rusi,
rusi...

Da,danas plakati treba
i cemu taj osmeh na mom licu?
Kakva katastrofa,nismo vise zajedno
Ostavio si me,a govorio si nekad
da me volis,da ti znacim mnogo...

A eto,sad je trenutakl
sad je vreme za plakanje
Ipak,ne placem....

Na licu samo
groteskna maska klovna...
vreme je za plakanje
a na meni samo osmeh
bez tracka bola...

Pošalji "Vreme za plakanje" na Facebook Pošalji "Vreme za plakanje" na Google Pošalji "Vreme za plakanje" na My Yahoo! Pošalji "Vreme za plakanje" na Live Pošalji "Vreme za plakanje" na MySpace Pošalji "Vreme za plakanje" na Twitter Pošalji "Vreme za plakanje" na Digg Pošalji "Vreme za plakanje" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. Romanticus (avatar)
    Hm..Mozda je to neki odbrambeni mehanizam.A mozda jednostavno to nije bilo to.Ili si jednostavno isplakala sve suze u medjuvremenu,i vise ne mozes...Moze biti,a ne mora da znaci...

Ali jako lepo napisano...
  2. SibirskiTigar (avatar)
    Sve suze ne mozes isplakati a osmeh ne skidaj sa lica,neka bude veci nego do sada
    Ažurirano 22.06.2009. u 16:08, autor: SibirskiTigar
  3. pely (avatar)
    Svi mi se stidimo svojih suza očaja,
    nemoći,
    zbunjenosti,
    ne prihvatanja kraja.

Maska koja skriva odraz bola,
    srca ranjenog
    spašava dostojanstvo
    čovekovo.

Lepo napisano.za 5*
  4. DUNJA W (avatar)
    Postidecu se zbog lepih reci pely,hvala...Hvala i Romanticusu i S.tigru...Ovo su jos uvek pesme iz mladosti,samo da znate,kad ispucam sve koje sam odabrala bice nesto novo...Mozda mi lakse bilo da postavim ove stare,da se sakrijem iza mladosti,pa ako stignu negativne ocene kazem:''pa bila sam mlada''...Sada shvatam da nisam trebala razmisljati tako,da uvek ima dobronamernih ljudi koji ce prepoznati emociju,cak i ako nije napisana besprekornim knjizevnim stilom...A toliko sam ''novih''stihova i misli pocepala,sramota me bilo da ih postavim...Hvala vam na podrsci dragi ljudi...
  5. gagili48 (avatar)
    Draga Isecret samo pisi...zasto bi se stidela svojih emocija koje zapises i podelis sa nama...Imam i ja mnogo pesama iz rane mladosti, neke sam ovde postavila ali pisem i danas...Nas život je satkan od raznih emocija koje nas u odredjenim periodima obuzimaju...Treba da ih pamtimo...one su deo našeg života, deo nas...
    Samo hrabro , pisi ...