I sta sad ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

marina89

I sta sad ?

Oceni ovaj blog
Ne zelim da patetisem i da smaram,ali prosto moram da se zapitam STA SAD? Dva meseca smo se vidjali svaki dan i provodili po par sati u opustenom razgovoru,zajebanciji...Kako kad smo bili raspolozeni..A ako se ne vidimo,obavezno smo se culi bar jednom dnevno!Naravno,"mi smo ortaci"...Posle nekog vremena sam pocela cudno da se osecam ako me ne okrene,pitala bih se gde je i sta radi.Pocela sam da kontam da se nesto desava,ali svaki put nateram sebe da "skontam" da se tripujem...I sve bi to bilo ok (stvarno ne mislim da sam zaljubljena u njega) da mi danas nije bilo toliko tesko kada sam ga ispratila do taxija,ide kuci do oktobra...Cinjenica e da sam se navikla na njega i da ce mi biti neobicno,ali da li je samo to u pitanju?Nemam blage veze...

Pošalji "I sta sad ?" na Facebook Pošalji "I sta sad ?" na Google Pošalji "I sta sad ?" na My Yahoo! Pošalji "I sta sad ?" na Live Pošalji "I sta sad ?" na MySpace Pošalji "I sta sad ?" na Twitter Pošalji "I sta sad ?" na Digg Pošalji "I sta sad ?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano