a shta ako se upokojim ... ? - Blogovi - Forum Krstarice
Prikaži RSS

sceliano

a shta ako se upokojim ... ?

Oceni ovaj blog
Bori se da nadjesh svoj mir. U slici, u glasu, dodiru, rechi, u ljubavi, u zelji. Uvek se bori. Bori se i tezi. Kada jednom budesh spokojan i miran zivot pun neprestane borbe bice smisao i bit postojanja. Na taj nacin zivecesh u svima nama.

Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na Facebook Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na Google Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na My Yahoo! Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na Live Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na MySpace Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na Twitter Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na Digg Pošalji "a shta ako se upokojim ... ?" na del.icio.us

Kategorije
Nekategorizovano

Komentari

1. VIRGINIJA (avatar)
    Kad sam prochitala tvoj naslov,prva asocijacija mi je bila..."Sta ako umrem".... Pa sam se josh i nasmejala.............

Jedno je spokoj a drugo je upokojenje....
  2. sceliano (avatar)
    . . . A sto ti vishe nije asocijacija "Sta ako umrem"... ? A to ako je smesno to razumem.

"Jedno je spokoj a drugo je upokojenje...." - tu se u potpunosti slazemo... zar ne? Jedno moze i ne mora a drugo sigurno dodje S toga se i treba boriti ... filozof. apsurda.