REKAO SI MI...

Neke od stvari i recenica koje si mi rekao,a koje nikada necu zaboraviti...

*laku noc..

*Dobro jutro,princezo..

*Putujem,na Antaliju,a posle toga za Svajcarsku...

*Zvacu te cim sletim...

*Ljubavi,stigao sam. Ovde je sve tako prelepo,parkovi,ulice,ljudi...Sve je savrseno,samo nedostajes ti...

*Ovih dana planiram kako da dodjem u Beograd i ukradem te...

*Ne mogu da verujem,ti si kao droga za mene.Ne mogu ni dan a da te ne cujem...

*Poceo sam specijalizaciju...

*U biblioteci sam,ucim,sutra imam ispit na akademiji...

*Ne gasi tel,zovem te cim se ispit zavrsi...

*Uh,pao sam. Po prvi put od kada studiram. ti si kriva,svo vreme sam mislio na tebe...

*Radim,dezuram nocas. Ne prekidaj vezu,slusaj...
(cujem tek rodjenu bebu kako place)

*Rekla si da bi volela du cujes plac tek rodjene bebe...

*U bolnici sam,nije mi dobro...

*Na terapiji sam...

*Ne pustaju me kuci...i nece jos 4 meseca moram da sam na lecenju...

*Joj,B,samo da si ti ovde niceg se ne bih plasio...

*Znas sta zelim od Deda Mraza za Novu god. Da mi donese tebe...

*Ako jednog dana umrem,obecaj da me neces zaboraviti.Posalji mi poljubac po vetru i cvet po ptici...

12.o3.2008.

na tel 16 propustenih poziva...Zvoni,javim se...B,zao mi je sto ti ovo govorim,A je umro pre sat vremena...

15.03.2008.-moj rodjendan,njegova sahrana.... Zivot je cudo,zadesete stvari za koje mislis da postoje samo na filmu...


Znam da ce mnogima od vas ovo sto napisah izgledati mozda ocajno i glupo,ali bar me ovde niko ne zna i mogu dati sebi oduska i pisati bas o svemu...
 
Glupo???Ima li ovde bas toliko bezdusnih ljudi???Rasplakala si me draga...volela bih da bar neku rec utehe mogu naci i napisati koja bi ti znacila...ali znam...takva rec ne postoji...
Bez obzira na sve...zivot tece dalje i ti moras nastaviti sa njim...samo hrabro:heart::cmok2:
 
jedina prava smrt dolazi sa zaboravom....a dok je tebe i on ce
biti ziv.....zato,ljubi zivot i zivi sto duze.....zabog sebe,i njega....za sutra....zbog iskustva,koje te je obogatilo i oplemenilo za neka nova jutra....da nije bilo njega,da li bi znala voleti ....ikad?!
 
Uh..Nemoj draga K.Najteze nam padaju nesudjene osobe...I ono vecito pitanje,sta bi bilo,kada bi?Ah...Zivot je surov...Nekome je stvarno maceha,drugome majka....Ima jedna stara poslovica...Rodi me majko srecnog,i baci me na djubriste......
 
Rasplakala si me Kross...kroz sve sam ja ovo prosla pre 9.godina.
Ti si hrabrija od mene,jer ja se nisam usudila da pisem o tome..
Sada to radim iz dva razloga:kao podrsku tebi da te u svemu razumem i zato sto i mene niko ovde licno ne zna.
Jos samo nesto-odlazak svakog je po volji Tvorca naseg i samo on zna zasto nekog poziva u casu kada misli da treba da ga odvede sebi.
Ima sigurno,nas mudri i sveznajuci Gospod,razlog zasto to cini.
A svi cemo njemu,pre ili kasnije.Oni koje volimo tamo cekaju na nas.Ovo je privremeni rastanak.
Verujem u ovo,a nadam se i ti,Cross..
Idemo dalje,jer znamo da je zivot na Zemlji samo privremeno boraviste..
 

Back
Top